We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Axel

Axel


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-06-18

Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)   Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Icon_minitimePen. 16 07 2010, 6:43 am

Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) 8

MANGO DAMASKUS

Vardas: Damis
Veislė: Labradoro retriveris
Gimimo data: 2009-01-02
Lytis: patinas
Paskirtis: parodos, veisimas, dresūra/agility.

Pasiekimai:
Spoiler:

Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Axel, Pen. 10 12 2010, 4:28 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Axel

Axel


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-06-18

Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)   Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Icon_minitimeSk. 21 11 2010, 8:40 am

Ateinu pas Damį. Damis džiaugiasi visaip kaip tik gali, paglostau, o jis toliau mane sekioja.
- Eisim pažiūrėt, ką moki,- linktelėjau Damiui.
Užsegiau prie antkaklio pavadį ir išėjome.

***
(treniruotė)

Grįžtu kartu su pavargusiu šuniu. Damiui nusegu pavadį, o tas iš karto bėga lakti vandens. Pripildžiau maisto, vandens dubenis, atsisveikinau su Damiu ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
Axel

Axel


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-06-18

Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)   Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Icon_minitimeAntr. 23 11 2010, 6:12 pm

Ateinu pas savo juodčkį. Damis atbėga ir laižo man rankas, pakasau jam pagurklį.
- Eisim vėl pasitreniruot, dički,- mirkteliu jam ir nusijuokiu.
Damis pradeda sekiot mane, aš greit paimu pavadį, prisegu jam ir abu išeinam.


***
(treniruotė)

Grįžtu su Damiu, atsegu pavadį. Greit sutvarkau abu dubenis, kur reikia pripilu maisto, kur reikia - vandens, ir atsisveikinęs su Damiu - išeinu.
Atgal į viršų Go down
Geisha.

Geisha.


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2010-12-01

Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)   Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Icon_minitimeŠt. 04 12 2010, 5:23 pm

Veterinarės apsilankymas 2010.12.04.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Axel

Axel


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-06-18

Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)   Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Icon_minitimeSk. 05 12 2010, 3:48 pm

Ateinu pas Damį. Damis šoka ant manęs.
- Dami, baik,- neleidžiu šokinėt.
Tada jis pradeda trintis tarp kojų, aš jį pagiriu, kol jis aprimsta. Visi kiti mano šunys pradeda su juo žaisti. Aš prisegu pavadį ir visi išeinam.

***

Atvedu Damį ir paleidžiu. Duodu jam maisto, pripildau vandens dubenį. Pagiriu, atsisveikinu, palaukiu kol atsisveikins su kitais šunim ir išeinu su likusiais šunimis.
Atgal į viršų Go down
Axel

Axel


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-06-18

Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)   Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Icon_minitimeKv. 23 12 2010, 8:11 am

Ateinu pas Damį su Bella. Damis labai džiaugsmingas ir linksmas mane apšokinėja ir prašosi, kad pakasyčiau pilvą. Pakasau ir paglostau. Greit susirandu šukas ir prašukuoju. Užsegu antkaklį, pavadį ir su Bella ir Damiu išeinu.

***

Grįžtu su Aiku ir Damiu čia. Atsegu Damiui antkaklį, o Aikui liepiu sedėt. Pripildau Damiui vandens ir maisto dubenis, atsisveikinu ir išeinu su Aiku.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)   Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mango Damaskus (Damis) (Sav. Axel)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Aiko Snowstorm (Aikas) (Sav. Axel)
» RedWood Ice Queen (Akela) {Sav. Axel}
» Dako Iron Wolf (Dakas) {Sav. Axel}
» Efia Desert Miracle (Efia) (Sav. Axel)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: