We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Harley Davidson (BRL)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.

Ice.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-11-06

Harley Davidson (BRL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Harley Davidson (BRL)   Harley Davidson (BRL) Icon_minitimeŠt. 06 11 2010, 8:37 pm

Harley Davidson (BRL) I95_vbcbbv

FORTLAND BULLDOGS HARLEY DAVIDSON
(HARRIE SPECIAL RD CASTILLO [X] BROWNIE FORTLAND ROYSBERG )

Šuns vardas: Harley Davidson.
Šuns amžius: 7 menėsiai.
Šuns lytis: Patinas.
Šuns veislė: Anglų Buldogas.
Šuns paskirtis: Parodos, Dresūra.

Realūs pasiekimai:

· Junior Bulldog n° 1 no Brasil nos anos de 2009/ 08/ 03 – CBKC
· Junior Bulldog n° 1 no Brasil nos anos de 2009 e 2010 - Dogshow
· Junior Bulldog n° 1 no Brasil nos anos de 2009e 2010 - KCSP
· Junior Bulldog n° 1 no Brasil nos anos de 2009 e 2010 – KCABC
· Best in Show Junior Buldog nos anos de 2010/02/06 - CBKC
· Brasil Bulldog n° 3 in 2009 career statics.

Apie Harley- Harley tai šuo kuriam žadama nuostabiausia karjera. Nors jam dar tėra 1 metukaii, šis jau pasižymi nuostabiais eksterjero ir paklusnumo bruožais. Harley'us jau beveik išmokęs sunkiausių komandų, ir laisvai gali bėgti dresūros testą, ar netgi dalyvauti agility, nes šis yra labai vikrus, kas nepasižymi Buldogams. Bet tai nesvarbu, svarbi jo istorija. Manau menkas šuninkas nenorėtu pasilikti tokio nuostabaus ir gerakraujo šuns, kuris jau nuo mažumės yra nepabijosiu to žodžio idealus. Tai kaip gi jis pateko pas mane... Iš tiesų, tai ilga istoriją kurią jums papasakosiu. Harleyjus imtas globoti manęs nuo pat gimimo. Vadoje jis buvo išskirtinis, silpnesnis ir laibesnis už kitus, matyti nuotraukose. Tačiau jo charakteris buvo stulbinamas. Šis išmoko sedėt galima skayti nemokintas. Imtasi treniruoti jo brolių, o šį pamanė kelti į pardavimą, tad į jį net neatsižvelgė... Mažasis stebėjo kaip jo brolius priverstinai sodino. Šis išdryso atbėgti ir pasidemonstruoti, pirmą į jį niekas neatkreipė dėmesio, tačiau vėliau buvo priversti, jie aiktelėjo pamatę šuniuko gebėjimus, ir suprato kad jis daug gali... Jis tapo Brazilijos Junioru, turi begalę kieminių pergalių, tačiau už Harlejų pasiūlė daug pingų konkuruojantis brazilijos veislynas, ir ilgai neatsikabino, kol galiausiai sugalvojo paiimti Harlėju šantažu. Tada neliko nieko kito, kaip tesiog išvežti Harlejų iš valstybės ribų, ir pameluoti kad Harlėjaus nebera... Ne pats geriausias būdas... Tačiau geresnis nei veislynui užgęsti dėl nepopuliarumo. Harlejus atiteko man, tad dabar mes dalyvausime lengvose parodose, ir tikrai nepasitrauksime.


Harley Davidson (BRL) I95_hgjghj

Harley Davidson (BRL) I95_dfgdfgdfg

Harley Davidson (BRL) I95_sadad

Harley Davidson (BRL) I95_jj

Harley Davidson (BRL) I95_bnmbnm

Harley Davidson (BRL) I95_cxvcvx

Harley Davidson (BRL) I95_bnbnvnb

Harley Davidson (BRL) I95_ytuytu

Harley Davidson (BRL) I95_yuyuy


Paskutinį kartą redagavo Ice., Tr. 22 12 2010, 7:41 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Ice.

Ice.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-11-06

Harley Davidson (BRL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Harley Davidson (BRL)   Harley Davidson (BRL) Icon_minitimeŠt. 06 11 2010, 8:39 pm

Atkeliaujame su Harliuku į naujus namus. Šis nedrąsiai apuostinėja kiekvieną kampą.
-Na štai Harliuk čia tau yra saugiausia.-Tariau ir nusijuokusi pakedenau mažiuko klostes. -Ak pamiršau, tu nori užkrimsti :). Leisk tave pamaitinsiu..-Atplėšiau pro plan pakelį ir įpyliau Harlėjukui į lėkštuką.-Valgyk, o aš einu sudėsiu tavo daiktelius.-Tariau ir palikau mažiuką vieną su maistu.
Atgal į viršų Go down
Ice.

Ice.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-11-06

Harley Davidson (BRL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Harley Davidson (BRL)   Harley Davidson (BRL) Icon_minitimeKv. 25 11 2010, 8:22 am

Atėjau pas Harlėjų nešina pavadžiu. Puikus rytas prasimankštinti, ir pasivaikščioti parke.
-Sveikas pupsi, senai nesimatėm!!!- tariu ir stebiu jau bėgantį link manęs šį žvėriuką visgindamą mažą savo uodegelą.
-Eisim vaikščiot? Ar eisim pasivaikščiot?-išgirdau jo grubų iš pirmo žvilgsnio, tačiau nuoširdų lojimą. Tvarkingai susegiojau sagutes ir išvedžiau zuikį į lauką.

***

Grįžome po nepilnos valandos, gerai pasivaikščiojome, ir galiausiai kiek pavargę grįžome namo. Ares mus jau pasitiko atsikerėplinęs su pavadėliu.
-Okis zuiki, ir tave pasivedžiosiu.- tariau abu paglosčiau, nuliuoksėjau link šaldytuvo jų pašert.
Atgal į viršų Go down
Ice.

Ice.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-11-06

Harley Davidson (BRL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Harley Davidson (BRL)   Harley Davidson (BRL) Icon_minitimeTr. 22 12 2010, 7:47 am

Ateinu pas Fortland. Šuniukas mane džiaugsmingai pasitinka , visgindamas savo mineatiūrinę uodegėlę. Šendien ir vėl jį prasivedžiosiu.
- Ecch, kaip mes senai nesimatėme, ar ne? Tavo šeiminikė arkliais užsigrūdus, todėl ir jūsų, nespėja sužiūrėt.- paaiškinau Harlėjui visą istoriją, tik jam regis, buvo nelabai svarbu.
- Geerai jau, geriau pasakyk man kur tavo pavadys?- Harlėjus nūdumė į svetainę, ir grįžo su kažkuo neaiškiu, tik po akimirkos supratau, jog kadaese tai buvo - PAVADYS.
- Nu, teks tave vedžioti, šiuo košmaru, nes kaip kitaip įsivaizduoji?- paklausiau aš ir uždėjau košmariškai apgriaužtas petnešas, ir pavadį savo ciūcėnui.
- Eiime.


***

Grįžome su mažiuku. Paglosčiau zuikiną, ir netrukus nulekiau įpilti šiam vandens, nes biški užsilekavo, šis atsigerė, ir man persirengus, ir nuejus žiūrėti teliką, nusliūkino paskui. Įsijungiau kažkokią nesamonę, pasikviečiau ant sofkutės ir aš jam bekasydama pilvuką, junginėjau kanalus. Netrukus supratus, kad nieko gero nerodo, atsisveikinau su mažyliu ir nulėkiau į kitą kambarį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Harley Davidson (BRL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Harley Davidson (BRL)   Harley Davidson (BRL) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Harley Davidson (BRL)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: