We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Cailean (Sav. ColorMeCrazy)

Go down 
AutoriusPranešimas
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 07 11 2010, 1:11 pm

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 1373088483_2982a1b418_z

Cailean

Lytis: Patinas.
Amžius: 3 metai.
Veislė: Vakarų Škotijos Baltasis Terjeras.
Paskirtis: Agility, parodos.

Priklauso man nuo: 2010-11-07

Galima nesistebėti, kodėl dideli šunys labiausiai populiarūs VŠ. Vokiečių aviganiai, Sibiro haskiai, čia daugelio svajonė, kurią įgyvendina per VŠ. VŠ šių veislių šunų yra turbūt kalnai, tikrai nemažai, o štai šių Baltukų vos du. Tai Cailas ir jo brolis. Tuo jis ir yra išskirtinis ir man vienintelis. Jis mažas tik savo ūgiu, savo širdim, protu ir nuoširdumu yra didesnis už daugelį kitų. Todėl noriu įrodyti, kad maži šunys tai nereiškia, kad jie per agility gali mažai šokt, kad daugelis yra trumpakojai ir lenktynėse jau nepabėgs, o parodose taip pat turbūt jų niekas neišrinks nugalėtojais, nes VA ir SB yra visagaliai. Todėl tikiuosi kada nors įrodyt kad mažesnieji baltukai turi beveik tokias pačias galimybes kaip dičkiai.
Vien pažiūrėkit, kokie jie nenugalimi. Kokiu noru trykšta nugalėti didesnius ir stipresnius už juos. Koks entuziazmas yra jų akyse, ir kokia energija pliūsta jų krauju. Jie trykšta noru laimėti, ir nepasiduodamai žiūri pirmyn.
Patikėkit, tas jų entuziazmas gyventi yra nenuslopinamas ir nenugalimas... <3

VŠ pasiekimai:

Spoiler:

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 2830353607_090a7e1a09_z

Cailean reikmenys:

Spoiler:

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 3409159989_62a1927f53_z

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 2474565378_eb12801ecf_z




Paskutinį kartą redagavo ColorMeCrazy, Pir. 26 12 2011, 9:28 pm. Redaguota 9 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 07 11 2010, 1:52 pm

Ateinu pas mažių. Tas vos ne "atskrenda" iki manęs. :DD
-Sveikas, baltuk,-paglostau savajį ir duodu skanėstą.
Sukramtęs jį jis nubėgo prie staliuko ir nepasiekdamas dėžės su visai pavadėliai it kt. ją nuverčią.
-Varšgas vaikas, nepasiekia,-nusijuokiu ir pakelių dėžę bet kartu ir ir pasiemu Cailean antkaklį su pavadėlių.
-Žinok tau šiandien ne atostogos, šiandien pasišokinėsim truputį.
Prisegu Cailui ankaklį ir pavadėlį ir mes išeinam.

~~

Grįžtam po šiokios tokios treniruotės ir aš atsegus Cailą padedu viską į vietą ir patikrinu dubenėlius. Visko yra, tik pakeičiu vandenį. Patvarkau kambariuką ir ilgai netrukus atsisveikinu su Cailean ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeTr. 10 11 2010, 6:50 am

Ateinu pas mažajį Cailean. Baltukas pribėga prie manęs.
-Labas, labas,-pgalostau jo baltą kailiuką.-Aš irgi tavęs pasiilgau. :D
Daviau mažą skanėstuką mažiui ir kol jis griaužė pakeičiau vandenį ir pripildžiau maisto.
-Na, ką, einame pasiimsim draugus tavo ir būriu patrauksim pasivaikščiot. : D
Prisegiau Cailean pavadėlį ir išėjome pas Argus.

~~

Grįžus nusegiau mažiui pavadėlį ir tas nubėges pavalgė ir atsigėrė. Palikau jam dar vieną skanėstą ir atsisveikinus su baltuku išėjau. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 22 11 2010, 6:43 am

Ateinu pas Cailą. Balčius mane pasitinka ir suloja, o aš įteikiu skanėstą.
-Laaabas, gražuoli,-nusišypsojau.-Eisim šiandien išsimaudyti.
Per tą laiką, kai baltukas valgė skanėstą, sutvarkiau dubenėlius ir viską sutvarkius pasiemiau šampūną ir Cailą į rankas ir jeigų ką pavadėlį. Mes išėjome.

~~

Grįžome visi gražūs ir švarūs. :DD Cailean atrodė pasakiškai gražiai, o reikėjo tik išsimaudyti. (:
Paglosčius Cailą, atsisveikinau ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 05 12 2010, 4:46 pm

Ateinu pas mažiausiajį. (:
-Labas, Cailiuk,-paglostau ką tik pribėgusi baltuką.
Daviau jam skanėstą.
-Na ką, aš jau šiandien pasiruošiau penkis šunis tampyt... :DD Tad einam Cailiuk,-pratariau ir prisegiau baltukui pavadėlį ir mes išėjome pas kitus.

~
Atvedu Cailą. Paleidžiu nuo pavadžio ir padedu jį į vietą, bei pakeičiu visus dubenėlius. Cailas nusibėgiojęs eina miegučio, o aš atsisveikinus išeinu. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 03 01 2011, 3:50 pm

Atšlepsiu pas savo vienintelį baltuką. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 74748
-Caaailai, kaip aš tavęs pasiilgau!-šūktelėjau iš džiaugsmo ir apkabinau spurdantį baltuką.
Įteikiau jam skanėstą ir laiminga nubėgau sutvarkyti dubenėlių. (:
Atrodo, kad ir Cailas džiaugiasi mane matydamas, o tai labai džiugu. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 246741
Viską sutvarkius pasiemu jo antkaklį su pavadėliu ir prisegus išeiname. (:

~~

Grįžtame. Nusegu viską Cailui, o pati išsitraukiu iš atsineštos kuprinės knygą ir įsitaisau ant sofos. Cailean įsitaiso prie šono, ir padeda savo galvytę man ant kelių. Atidžiai skaitydama knygą Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 518294 nepajuntu kaip prabėga pusvalandis ir Cailas užsnūsta, o aš tyliai užvertus knygą ir įsidėjus į kuprinę nusišypsojus išėjau. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 11 01 2011, 9:26 am

Ateinu pas mažyylį. (:
Baltukas mane džiaugsmingai pasitiko, ir aš jam įteikiu kauliuko formos skanėstą.
-Na ką, baltuk, pagalvojau, kad nueisim biški pašokinėsim, taip nerimtai,-paglosčiau savąjį gražuoliuką.
Jau koks meilybė jis kad ką tu ką tu. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Kol keičiau jam dubenėlius, Cailiukas pasotviai trynėsi aplink kojas.
-Naa, mažiau, gerai gerai, einam jau,-paglosčius jį pririšau jam viską ir mes išėjome.

~~

Grįžome po smagios treniruotės. (:
Cailas viską atliko puikiai, nieko rimto ir nebuvo. Viską jam atrišus, palikau jam kauliuką, kad nebūtų liūdna ir turėtų ką pagraužti.
Viską patikrinus, atsisveikinau ir išėjau. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 18 01 2011, 6:21 am

Ankstų rytelį atbėgu pas Cailiuką.
-Sveeikas, baltuk,-pasisveikinu su baltu kamuoliuku kuris savo uodega vizgino kaip išprotėjes.
-Naa, neliūdėjei?-paglosčiau jo švelnų kailiuką.
Cailiukas trynėsi aplink kojas, ir aš neištvėrus daviau jam skanėstą, o pati nuėjau pakeisti dubenėlių, o po to sugalvojau jį pašukuoti. ^^ Susiradus jo dviejų rušių šukas, pakviečiau Cailiuką prie sofos, ir liepiau stovėt, o pati pradėjau šukuoti jo gražų kailį. Baigus, kailiukas tik dar labiau blizgėjo, ir pamanius, kad jau galima eiti, pasiemiau jo pavadėlį ir pasikviečiau Cailiuką:
-Cailai, jau einam!-mažylis greitai atbėgo, aš jam viską prisegiau ir mes išėjome.

~~

Grįžome. Cailas liko patenkintas, o ir aš buvau laiminga. (: Nors buvo lyg ir išsilakstęs, nusegus jam pavadį, laimingas strikčiojo aplink visą kambarį : D
-Nuu, Cailai, nenugriauk namų,-nusijuokiau.-Aš turiu jau eiti,-apkabinau mažyli ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 25 01 2011, 1:50 pm

Atšlepsiu pas Cailiuką. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 74748
-Sveeeikas, balčiau.-pasisveikinu su pribėgusiu baltu kamuoliuku ir įteikiu jam skanėstą.-Taip taip, eisi siaust su Darleen. : D
Dar paniurkau mažąjį ir nueinu sutvarkyti dubenėlių. Viską padarius, susirandu ji pavadžius ir ramiai pasikvietus Cailą pas save prisegiau jam viską, ir mes nuėjome pas Darleen. (:

~~

Po Darleen, atvedžiau ir Cailą. Viską jam atrišus, mažylis po smagaus pasivaikščiojimo nubėgo atsigerti, o kai atsigėrė, aš vėl pakeičiau jam vandenį. : D
-Na ką Cailai, man jau laikas, varau į Dreamery,-paglostau mažylį ir įteikus jam skanėstą išeinu.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 01 02 2011, 5:56 pm

Kiek sustirus, bet visgi patenkinta, ateinu pas mylimą Cailiuką. (:
Šiltam kambaryje gyvenantis balčius pasitiko mane laimingas, o aš jį apkabinau ir pasisveikinau:
-Laaabas, baltuk,-ištiesiau jam skanėstą ir paglosčiau jo purų kailį.
Nuėjau pakeisti dubenėlių, ir susiradūs Cailo pavadžius pašaukiau mažąjį.
-Na, eime, sugalvosim kur čia neiškišus į lauką nosį pabūti,-prisirišau mažąjį ir išėjome.

~~

Grįžome. Patenkinta nusegiau viską Cailiukui ir įteikiau jam skanėstą. (: Kol mažasis griaužė, užsikaičiau arbatos ir pamaniau, kad gal išgersiu jos ir pabūsiu su Cailu, o tada mausiu namo. Cailas įsitaisė ant sofos, o aš susirangiau šalia jo su arbata rankose. Įkvėpiau skanaus aromato ir gurkštelėjau arbatos. Taip prasėdėjau su Cailu ant sofos, kol išgėriau arbatą, ir jau atėjo laikas judėti namo.
-Na ką, Cailiuk, ačiū už dieną. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Atsisveikinau ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 08 02 2011, 9:59 am

Su Darleen atrisnojam pas Cailiuką. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Baltasis pūkuotas tiek mane tiek Dare pasitinka džiaugsmingai, tad kol jie ten "kalbasi" aš nueinu pakeisti dubenėlių. Pakeitus, taip pat sutvarkau jo žaisliukus ir kitus daiktus, kad viskas būtų savo vietose ir pasišaukiu tuos du velnius.
-Na ką, tai einam?-paklausiu ir tiedu du velniukai suloja ir atsiranda prie durų.
Prisegu Cailui pavadį ir išeinam.

~~

Po Darleen atvedu ir Cailą, kuris visas nusikalęs tiesiog stiebiasi prie vandens dubenėlio. :DD Viską jam nusegu, palieku skanėstų, ir pakeičiu vandens dubenėlį, kadangi jis tuštututėlis. Taip pat, palieku jam skanėstų, ir davus bučkį tam meškiūkui išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 15 02 2011, 2:12 pm

Su Darleen atskubame ir pas baltuką. ^^ Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 246741
Mažius, lyg supratęs, kad skubame iškart pasirodė prie durų, priėmė mano duotą skanėstą, ir nieko nelaukęs sukramtė ir laukė, kol aš susisuksiu. : D
Pakeičiau jam dubenėlius, o po to pasiėmiau jo pavadžius ir pribėgus prie durų viską prisegiau.
-Na, einam,-įkvėpiau šilto kambario oro ir tvirtais žingsniais išėjau.

~~

Pirmąjį atvedžiau Cailą. :0 Pagaliau atsiskyriau nuo to šalčio, ir viską jam nurišau. Norėjau pamiršti, kaip lauke šalčio, bet... xD Palikau baltukui daug skanėstų, ir atsisveikinau.
-Pasimatysim dar, Cailai, neliūdėk,-atsisveikinau ir mes su Darleen išėjome. :}
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 22 02 2011, 5:51 pm

Atėjus pas jį Cailiukas baltukas labai apsidžiaugė ir tiesiog užsiropštė man ant rankų.
-Taaip, geeras šuo, paleidau jį ant žemės, daviau skanėstų ir paglosčiau baltuką. ^^
Nuėjau pakeisti dubenėlių, ir patvarkiau šiek tiek kambariuką.
Sudėliojau daiktus į vietas ir išsiurbiau kilimą. Po to prisėdau ant sofos ir pasikviečiau Cailiuką.
-Na ką, bet šiandien pasivaikščiot neišėjo, kažkokia pavargus jaučiuosi,-glosčiau baltuko galvytę ir šnabždėjau.
Ir staiga prisnūdau.
Atsipeikėjau, ir pamačiau, kad miegojau geras 40 minučių, ir tiesiog pašokus pripyliau Cailui skanėstų ir išbėgdama paskiau.
-Iki Cailiuk, dar pasimatysim-ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 26 06 2011, 4:51 pm

Ateinu pas baltuką, gražuoliuką ir visokį kitokį. ^^ Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Visiškai pajutus 'relaxą' atėjau kaip nors pradžiuginti mažyli dėmesiu, o ne treniruotėmis ir darbu. Dar nežinau kaip ar ką, bet galbūt tuoj sugalvosiu. :D
Visgi tuoj įžengiau pro duris ir mane pasitiko jis, gražuolis puikuolis.
-Sveeikas, groožiau,-paglosčiau jį, pakasinėjau, o jo mielos juos akytės virto meiliu cypimu.
Baltukas atrodė pasikeitęs, bet galbūt tikrai vaidenos. :D
Pakeičiau jam dubenėlius, neskubėjau. Pripildžiau juos naujais, atsikvėpiau ir sustojau ketindama kažką padaryt. Bet užmiršau ką, gaila. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 788884
Ką gi, pasiėmus jo pavadėlius užsegiau jam juos ir ruošiausi jau tikrai eiti ieškoti ką čia su juo nuveikus šiandien. ^^
Mes išėjome.

~~

Grįžome po trumpo pasimaudymo baseine. Į lauką, žinoma nosies nekišim, tik ne tokiu, nekažkokiu oru. :D Nusegiau Cailui pavadėlius, padėjau juos į vietą, ir prisiminiau, kad norėjau jį užrašyti pas stilistą.
-O taip, apsitvarkysim biški,-paglosčiau jį.
Ką gi, pamanius, kad jau laikas eiti, atsisveikinus su juo išdundėjau. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 11 07 2011, 4:10 pm

Pas baltuką mažuliuką ateinu kuo skubiau. ^^
Girdžiu už durų jau tūpčiojimą ir cypimą tad tuoj praveriu duris ir ant manęs užšoko baaltas mano mažiuliukas Cailean! ^^ Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 499729
-Heeh, sveikas mažiuuk,-paglostau jį, bet jis toliau duodasi ir jau žinau kad kažkas šiandien norės tikraai lakstyti. :DD
-Ai, nutrukgalvi tu, einam einam,-juokdamasi atsistojau ir nuėjau pakeisti jam dubenėlių. ^^
Įpyliau šviežio vandens ir maisto, tada susieškojau jo pavadėlius, tada biški apžiūrėjau šiokią tokią netvarką ir truktelėjus pečiais prisegiau jam pavadžius.
Su šypsena veide mes išėjome. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 14218

~~

Žiinoma, Cailas lakstė, bet neištempė tiek ilgai. :DD Užtat šuo laimingas, tai ir aš laiminga. ^^ Nemeluosiu, kambariuką pritingiu tvarkyt kadangi dar reiks važiuot iki Aseeno, tada iki Dreaamerio tai aai... :DDDd
Nusegiau jam pavadukus, tada pasiemu siurblį greeit viską prašuršalinau, kaip dar niekad taip nemokėjau. :DD
Sudėliojau bent jau daiktus į vietas, ir Cailas visą laiką mane stebėjo kiek keistokai.
-Nežiūrėk į mane taip, viskas čia ok,-prisimerkiau įspėjant Cailą. :DD
Kaip vijurkas greit susitvarkiau ir davus dyydelį bučkį Cailiukui išėjau. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 197978
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeTr. 27 07 2011, 9:02 am

Ateinu kiek nusivylus pas Cailą. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 858179
-Sveiks, Cailiuk,-pritūpus paglosčiau iškart prie manęs pripuolusi mažiuką.
Kažkodėl susigadino nuotaika, bet labai noriu ją atitaisyt. Todėl kaip tik su reikalu atvažiavus į Deimantą būtinai užsukau pas Cailą. Norėjau jį aplankyt, tiesiog pabūt.
-Žinok, tu man dabar reikalingas,-nusitvėriau jį ant rankų ir atsisėdau ant sofos.
Ilgai galvojau. Cailas maloniai man laižė rankas ir nesipriešino man. Jaučiausi patenkinta, netgi laiminga. Turiu prieglobstį, savo tris brangius namus.
Taip bemąstydama užsimaniau muzikos, ir iškart išsitraukiau ausinuką. Užsileidau Lady Gaga - Merry The Night. Užsivedus, šiuo metu, man Gaga daug ką reiškė. Ne vien kažkokia bimbinčia muziką.
Muzikos klausiau turbūt pusvalandį, tol, kol išsikrovė mano mp3. Susinervinus susikišau jį į kišenę, ir pastebėjau, kad Cailas miega.
-Dahh, mažyli,-paglosčiau jo galvutę, bet jis nepabudo.
Tyliai tyliai nunešiau jį prie guolio, paguldžiau, galvytę padėjau ant pamnikštinimo
Kol dar spėjau pakeičiau jam dubenėlius, pridėjau skanėstų, kad neatsibustų liūdnas.
Atsisveikindama sušnabždėjau:
-Ate, Cailai. Tegu tave lydi Gagos dvase,-sukikenau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 03 11 2011, 12:09 pm

Pagaliau pasirodau vėl pas savo šunelius.
Ilgai, labai ilgai apturėję atostogas mes vėl grįžtame, ar ne? Pati savęs lyg retoriniu klausimu to paklausiau.
Įžengus pro duris mane pasitiko linksmas Cailo veidelis, nei kiek nenuliūdęs ar supykęs, o kaip tik, pasiilgęs visko, pasiilgęs darbo ir bendravimo. :p
-Heya, bičiuli! Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 301809-pripuoliau pirma prie jo ir stipriai apkabinau.
Cailas puolė man prie veido, miauksėt, cypsėt kaip tik mokėjo. :D Jau beveik metai kaip mes kartu, ir tai taip glosto širdelę, kad jūs neįsivaizduojat. :S
Nusišypsojus jam pastebėjau, kad Cailas vis dar toks pat vikrus, nu kur jau nebus, aišku. :p Nuėjus pakeisti jam dubenėlių buvau nustebinta, kad jis sekiojo paskui mane visur.
-Na ką gi, tai reiškia kad jau einam treniruotis!-entuziastingai prakalbus prisisegiau Cailą ir mes išėjome. :p

PO TRENIRUOTĖS

Grįštame. Cailas jau beveik nebelekuoja, nors nėra ko stebėtis, formas praradom, reikia po truputį po truputį ir vėl jas įgausim. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 858179 :D
Nusegus jam antkaklį ir pavadį daviau jam laisvės ir jis visų pirma, tai ištuštino visus dubenėlius, o po to, dar pasivoliojęs lovoje smigo kaip negyvas. :DD
Tai suteikė savotiškos nostalgijos ir juoko, tad viską aptvarkius tyliai kaip tik mokėjau, išėjau. Cailean (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cailean (Sav. ColorMeCrazy)   Cailean (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Cailean (Sav. ColorMeCrazy)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Horal (Sav. ColorMeCrazy)
» Argus (Sav. ColorMeCrazy)
» Whisper (Sav. ColorMeCrazy)
» Darleen (Sav. ColorMeCrazy)
» Monica (Sav. ColorMeCrazy)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: