We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Horal (Sav. ColorMeCrazy)

Go down 
AutoriusPranešimas
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeTr. 10 11 2010, 6:28 am

Horal (Sav. ColorMeCrazy) 25094320

HORAL

Lytis: Patinas.
Veislė: Belgų Aviganis (griunendalis)
Amžius: 2 metai.
Paskirtis: Parodos, Dresūra.

Horal (Sav. ColorMeCrazy) 97264972

Charakteris:
Spoiler:

Pasiekimai:
Spoiler:

Horal (Sav. ColorMeCrazy) 73014151

Horal reikmenys:

Spoiler:

Horal (Sav. ColorMeCrazy) 73983111

Horal (Sav. ColorMeCrazy) T14f

Horal (Sav. ColorMeCrazy) T16r






Paskutinį kartą redagavo ColorMeCrazy, Št. 20 08 2011, 1:30 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeŠt. 13 11 2010, 1:12 pm

Ateinu pas savo naujajį draugelį. (:
-Labas, Horai,-pasisveikinu kai juodasis pas mane atbėga ir pradeda nedrąsiai vizginti uodega.-Nuo šiol mes draugausim. :DD
Horalas trynėsi aplink kojas ir rodė nuolankumą.
-Gerai, gerai, einam pabėgiosi, o į draugiją paimsiu tau draugę, tokią pačią velniūkštę kaip tu. :DD
Pireš išeidami pakeičiu Horalui vandenį ir pripilu ėdalo, tada užsegu pavadėlį ir išeiname pas Darleen.

~~

Pirma atvedžiau Horalą ir paliepiau Darleen laukti prie durų. Atsegiau Horą ir tas laimingas paėdė ir nubėgo ilsėtis. :DD Atsisveikinus išėjom su Darleen,
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 22 11 2010, 6:14 am

Ateinu pas Horalą. (: Juodis mane pasitinka lojimu, bet iškart duodu komandą nutilt.
Horalas laimingas muistosi aplink kojas, ir aš jam duodu skanėstą.
-Taip taip, labas,-nusijuokiu.
Nueinu pakeisti dubenėliu ir įpilti valgyti. Hm, matau reiks aptvarkyti kambariuką, kai grįšime.
Pasiemus Horalo pavadėlį, prisegu jį jam ir mes išeiname pas Taigą.

~~

Atvedu namo savo juodžiuką. :D Horalas nubėga prie dubenėliu, o aš padėjus pavadėlį į vietą aptvarkau kambariuką. Kol tvarkiau, Horalas mane stebėjo ir atrodo tirinėjo. :D
Viską pabaigus, paglosčiau juodžiuką ir atsisveikinus išėjau. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 05 12 2010, 4:50 pm

Visi trys ateiname pas Horaliuką. (:
Juodukas pasitinka mane lojimu, o aš jį paglosčius įteikiu jam skanėstą.
-Na, labas, labas, Horal,-greitom pasisveikinu ir pradedu ieškot jo pavadėlio.
Suradus greitai užsegu, susegu ir visi keturi patraukiame pas Argus : D

~

Atvedu nusilaksčiusį Horalą namo. Viską nusegu ir pakeičiu dubenėlius. Horal atsigėręs nuėjo ilsėtis, o aš su likusiais savo šunėkais išėjau. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeŠt. 18 12 2010, 2:56 pm

Laiminga ir su šypsena veide ateinu pas Horal. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 246741
Juodis pasitiko mane dar apsimiegojęs. : D
-Sveeikas, draugeeeli!-paglosčiau jo juodą kailiuką ir nuėjus apžiūrėjau dubenėlius, juos pakeičiau. Padaviau jam iš jaučio odos pagamintą skanėstą-batą. : D Patenkintas juodulis nusinešė sugriaušti, o aš ėmiausi darbo tvarkyti kambariuką. Iššluosčiau dulkes, pavaliau grindis, ir viską sudėjau į vietas, kad būtų tvarkinga. Viską baigus pamačiau Horal vis dar snausdamą guolyje.
-Eeeei, vilkas, nori pasakyt, neisi pasivaikčiot?-paklausiau, ir šįkart Horalas sukluso.-Tai einam, mažiau,-atsakiau ir pasiemus ankaklį su pavadžiu prisegiau vilkiūkščiui ir mes išėjome. (:

~~

Grįžome smagiai pasivaikščioje. Viską nusegiau Horal, o tas nuėjo užkrimsti ir įsitaisė su žaislu guolyje. : D
-Nu gerai, ciūcikai, aš jau einu, aplankysiu dar tave. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 301809
Išeinu.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 13 01 2011, 7:26 am

Gal kiek apsimiegojus, bet laiminga ateinu pas Horaliuką. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 74748
-Sveikas, juoduk,-paglostau švelnų Horal kailiuką, ir įteikiu skanėstą.
Nueinu pakeisti dubenėlių, o Horal vis sekioja iš paskos, arba stebi mane. Pamaniau, kad sutvarkysiu kambariuką, tad kokią valandą darbavausi: ploviau grindis iššluosčiau dulkes, kad viskas būtų tvarkinga. Baigusi tvarkytį kambary, pastebėjau, kad Horalas smagiai savo guolyje žaidžia ir griaužia savo žirafą.
-Na gerai, einam pažaisim,-nusijuokus tarstelėjau ir priėjus prie Horal pasiėmiau iš jo žirafą, o jis iškart stryktelėjo paskui mane.
Taip po kambary pažaidėme "gaudyk" "atnešk". : DD Horalui šitas užsiėmimas patiko, jis noriai žaidė vis dar ir dar.
-Tu niekad nepavargsti, ar ne?-nusijuokiau.
Horalas kaip tik tuo metu man atnešė žirafą ir vizgindamas uodegą laikė dantyse.
-Na gerai, dar truputį,-atsakiau ir griebus žirafą ją numečiau, o Horal paskui ją.
Taip dar kiek pažaidę, po kiek laiko, man jau reikėjo judėti, tad palikau Horal dar skanėstą ir išėjau. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 20 01 2011, 8:02 am

Ateinu pas svająjį mąžąjį ciuciūką. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Horal mane draugiškai pasitinka, o aš jį apkabinu.
-Sveeikas, lapine,-paglostau jį ir duodu jam skaanu skanėstuką. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 246741
Horal dar vietoje jį sukramto ir aš nusijuokus nueinu pakeisti jam dubenėlių. Sutvarkius juos, pagalvojau, kur čia šiandien nuėjus su juo.
Pamąsčius sugalvojau! Eisim ant bėgmo takelio, nes kažkas sakė, kad bus tos varžybos bėgimo. O žinoma aš jei bėgsiu, tai tik su Horaliuku. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Pasiemus pavadį, viską prisegu lapinui ir mes išeiname. (:

~~

Grįžtame. Horal pasitreniravo, o man irgi reiks turbūt ant ištvermės pabėgiot. : D Nenoriu visko sugadint xD Nusegus jam pavadį padėjau juos į vietą ir atsisveikinau su Horal.
-Atiaa, zuika, man jau metas, dar aplankyysiu tave, aišku,-paglosčiau jį ir išdundėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 27 01 2011, 1:45 pm

Tepu tepu ir gan geru oru ateinu pas Horaliuką. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 246741
Juodukas mane linksmai pasitinka, o aš pasisveikinu.
-Sveeikas, juodi,-paglostau gražuolį ir įteikiu jam skaaanų skanėstą. :DD
Kol Horal valgė skanėstą, aš nuėjau pakeisti visų dubenėlių, pavaliau šalia jų, kad būtų švaru ir tvarkinga :] Baigus, susiradau Horalo pavadėlį ir pasišaukiau juodį:
-Eeeinam, Hori, pažiūrėk koks oras! :DD
Prisisegiau jį ir išėjome.

~~

Linksmai pasivaikščioję grįžome. (:
Nusegiau viską Horalui, ir jis nuskubėjo prie vandens dubenėlio, bet tik šiek tiek palakęs, vėl prisigretino prie manęs :DD
-Nuu gerai,-nusijuokiau ir daviau jam dar vieną skanėstą.-Tada aš jau eisiu,-atsisveikinau su Horaliuku ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 03 02 2011, 9:01 am

Ateinu pas Horaliuką visi užburkus ir sloguojanti.
Lapinas mane pasitinka džiaugsmingai, o aš tik šypteliu ir paglostau jį.
-Sveikas, pūpsikai. Gaila, kad negalėsim į lauką eit. Aš jau galima sakyt sergu, be juk jūsų negaliu užmiršti. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 301809 Reiks namučiuose pabūti,-ištariau ir lėtu žingsniu nuėjau pakeisti lapinui dubenėlius, o po pasišaukiau jį.
-Na, kaip tu laikais?-įsitaisiau ant sofos o prie kojų įsitaisė ir lapinas. Neilgai trukus užmigau, ir pabudau po gerų dviejų valandų.
-Vaje, kaip aš taip!-net nustebau, o Horalas pastatė ausis ir stebėjo mane.
Pajaučiau, kad tikrai man gresia liga, bet niekaip, nu niekaip negaliu palikti šuniukų likimo valiai. Turiu nuvažiuoti dar pas Devvu, o po to namo gyditis. Kaip nors juk turėsiu pasveikti.
Atsistojau ir iš kišenės išsitraukiau skanėstų.
-Imk, lapine, o man jau laikas,-paglosčiau juodąjį gražuolį ir atsidusus išėjau į lauką, kur nei lijo, nei snigo.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 10 02 2011, 4:23 pm

Atšlepinu pas Horaliuką. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 246741
Gražuolis juodis mane pasitinka linksmai užšokęs ir pradėjęs laižyti man veidą, o aš liepus jam baigti daviau kelis skanėstus. : D
-Bet čia nepaskatinimas, lapine,-išsišiepiau. :DD
Nuėjau pakeisti jam dubenėlių, o po to susiradau jo pavadėlius ir pasišaukus prisisegiau ir mes neskubėdami išėjome.

~~

Neskubėdami parėjome namo, bet tik tada susišvietė, kad reikia aplankyti ir Devvu.
-Uups,-prikandau lupą ir atsegus lapiną pripyliau jam skanėstų ir atsisveikinus išdundėjau į Dreamery.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeTr. 16 02 2011, 6:48 pm

Vakare, kai šaltis dar labiau padidėjo, atėjau pas Horalčiką. ^^
Juodis lapinas kai įėjau labai apsidžiaugė, bet aš turėjau jį nuviltį. :\
-Šiandien į lauką neisime, Horai,-paglosčiau jo galvytę.-Nepyk tik.
Bet Horalui tai buvo nei motais. ^-^ Jis laimingas trynėsi aplink kojas ir norėjo tik mano didžio dėmesio, o aš nudžiuginta nuėjau pakeisti dubenėlių, o po to pagalvojus, kur mes galime nueiti, prisirišau jį ir mes išėjome. :}

~~

Grįžtame. ^^ Nusegus viską Horčikui palieku jam kelis skanėstus dubenėlyje ir atsisveikinus su mylimuoju lapinu dar duodu jam bučkįį. Horal (Sav. ColorMeCrazy) 246741
-Atią, juodi,-dar spėjau jam sušukti ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 24 03 2011, 2:31 pm

Ateinu pas savo juoduliuką. :]
Turėdama nemažai laiko, visa šypsodamasi ir linksma, vos ne striksėdama kaip 'nelabai sveika' įžengiu pro duris ir apsikabinu pripuolusi Horį. :]
-Sveeikas, mielysimo mano ^^,-paglosčiau jo galvytę su nerealiosiomis akytėmis. :]
Tada dar daviau bučkį ir atsistojus nuėjau pakeisti dubenėlių. ^^ Pripildžius juos, nieko nelaukiau ir pasiėmiau Horalo antkaklį. Prisegiau jį jam, ir pasiėmus pavadį prisisegiau juoduliuką. ^^
-Einam, groži, pasivaikščiosim ^^,-ir mes linksmi iškeliavome.

~~

Grįžitame po pasivaikščiojimo. :] Buvau nerealiai pasiilgus savo pūpsiko, kaip ir kitų ^^
Šypsena iki ausų, ir jau žinau, kad būtent šiandien eisiu aplankyti ir kitų savo mylimų dručkių. :} Nusegiau Horiui antkaklį, pavadį ir tvarkingai juos padėjau į vietą. ^^
-Naa, juodžiau,-ištiesiau jam skanėstą ir švelniai paglosčiau, o jis meiliai prie manęs tūpėjo ir žvelgė į mane.
-Aww, šuniūūkas mano,-vos ne išsilydžius ji kalbinau, bet po to atsisveikinus, teko išeiti.^^
Bet juk dar susitiksim! Horal (Sav. ColorMeCrazy) 246741
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Horal (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Horal (Sav. ColorMeCrazy)   Horal (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Horal (Sav. ColorMeCrazy)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Solo (Sav. ColorMeCrazy)
» Whisper (Sav. ColorMeCrazy)
» Darleen (Sav. ColorMeCrazy)
» Cailean (Sav. ColorMeCrazy)
» Monica (Sav. ColorMeCrazy)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: