We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Šeinas (Sav.Geisha)

Go down 
AutoriusPranešimas
Geisha.

Geisha.


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2010-12-01

Šeinas (Sav.Geisha) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šeinas (Sav.Geisha)   Šeinas (Sav.Geisha) Icon_minitimePir. 06 12 2010, 10:10 am

Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083158

Šuns vardas: Šeinas
Šuns lytis: Patinas
Šuns veislė: Aliaskos mamutas
Šuns amžius: 4 metai
Šuns paskirtis: Parodos, agility, dresūra

Šuo man priklauso nuo: 2009.10.24. dienos.

Virtualūs laimėjimai
Pirmoji vieta parodoje "Gražiausios akytės 09", Efektas VŠ
Šeinas (Sav.Geisha) I1_r203-1

Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083190

Šeinas - didelis, gauruotas ir labai draugiškas šuo. Dėl savo jėgos ir taiklumo jis pastoviai skina laurus agility varžybose, dėl išvaizdos, išdidžios stovėsenos ir be galo gražių akučių - parodose. Šeiną atradau vienoje iš Efekto prekybviečių. Kiti jo broliukai ramiai gulėjo ir miegojo arba valgė, o Šeinas šokinėjo paskui kiekvieną arčiau aptvaro praėjusį žmogų, tikėdamasis, kas šis jį pasiims su savimi. Todėl šis guvus, mielas šuo iš karto patraukė mano akį. Vos jį pamačiusi, supratau, kad jis būtent toks šuo kurio man trūko. Nė nedvejodama priėjau prie pardavėjo ir pasakiau, kad imu jį. Jis nusišypsojo ir pasakė, kad jau trys žmonės norėjo paimti Šeiną auginti pas save, tačiau visi jį gražino atgal dėl jo per didelio judrumo ir nenustygimo vietoje. Tačiau aš pasakiau, kad man tai nesvarbu ir tik paklausiau kainos. Netrukus laiminga parsivedžiau Šeiną į jo naujuosius namus ir stengiausi, kad jis nuo pat pirmų dienų pasijustų mylimas ir saugus. Kantrybė atsipirko. Dabar Šeinas visiškai manimi pasitiki, labai myli ir yra ramesnis, todėl visi jį vadina idealiu šunimi. Nors šis kudlius paaugęs šiek tiek surimtėjo, jame vistiek liko ir liks tas jaunas, energingas šuniukas kurį pamačiau prekybvietėje. Tačiau už tai Šeiną ir myliu. :)

Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083185
Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083145
Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083155
Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083167
Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083193
Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083152
Šeinas (Sav.Geisha) I33_1083191


Paskutinį kartą redagavo Geisha., Št. 18 12 2010, 7:48 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Geisha.

Geisha.


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2010-12-01

Šeinas (Sav.Geisha) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šeinas (Sav.Geisha)   Šeinas (Sav.Geisha) Icon_minitimePir. 06 12 2010, 2:01 pm

Veterinarės apsilankymas 2010.12.06.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
 
Šeinas (Sav.Geisha)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Teodoras (Sav.Geisha)
» Figa (Sav.Geisha)
» Argus (Sav.Geisha)
» Spike (Sav.Geisha)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: