We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Chester (USA)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.

Ice.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-11-06

Chester (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Chester (USA)   Chester (USA) Icon_minitimePir. 20 12 2010, 5:49 pm

Chester (USA) I85_vcbvcbg

    CHESTER
  • Šuns veislė: Dalmantinas.
  • Šuns lytis: Patinas.
  • Šuns amžius: 1,5
  • Žirgo kilmės linija: Chalifaz ober wallfaer x Chin Chin
    Šuo man priklauso nuo 2010.12.18.


Chesteris- tai visiškas patrakėlis, kuris sužavėjo mane savo charakteriu. Šuo, kuris nei minutės, nei akimirkos, negali nustygti vietoje, visuomet ieško ant ko užsirauti ir nuo ko pabėgti. Chesteris, taip pat galėtu dirbti statybininku, tiksliau griovėju, nes po jo nelieka nei vieno sofos kampo kuris nebūtų apgriaužtas. Bet pati , pati geriausia Česterio dovana, tai supratingumas. Jis visuomet supras, kad kažkas ne taip, kad tau blogai, ir paguos. Daugelis jį pavadina taškuotu monstru, bet toli gražu, giliai viduje slypi pats, pats geriausias draugas.


Chester (USA) I85_rrrrr

Chester (USA) I85_sdfsdf

Chester (USA) I85_gfhgfhhy

Chester (USA) I85_fdgfgdfg

Chester (USA) I85_ddddfrssdf

Chester (USA) I85_gtrtytyu

Spoiler:

Chester (USA) I85_tyrtytrty Chester (USA) I85_reertert


Paskutinį kartą redagavo Ice., Tr. 22 12 2010, 7:39 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ice.

Ice.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-11-06

Chester (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chester (USA)   Chester (USA) Icon_minitimePir. 20 12 2010, 5:51 pm

Ateiname su Chesteriu link naujų namų. Šuo džiaugsmingai pasisveikina su šalia esančiais šunėkais, bet visviena, dar neišdrysta prisiartint.
- Ko bijai, eik.- paraginau mažiuką eiti pabendrauti su kitais ciūcikais. Džiaugiuosi savo taškuotuoju.
Atgal į viršų Go down
Ice.

Ice.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-11-06

Chester (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chester (USA)   Chester (USA) Icon_minitimeTr. 22 12 2010, 8:17 am

Ateinu pas Česterinį visa nusikalus, nei šen nei ten, vienintelis dalykas, ko dabar noriu, tai šiltos kakavos. Netrukus pas mane atbėga Čes.
- Sveikas mažiau, kaip tu?- paklausiu ir pasiemu apgriaužtas tapkes.- Viiskas aaišku... - kartu nuename link virtuvės, aš užsikaitinu pieno, ir užberiu jo kakava. Nusinešu tai ant fotelio, ir įsijungiu teliką.
- Čeees, ateik čia.- pakviečiau Česterį, ir šis be ceremonijų užšoko ant fotelio. Kartu žiūrėjome teliką, tik aš gurkšnojau kakavą, o jis graužė kauliuką, kurį jam vakar nupirkau.
- Gerai Česiuk, reikia kažkaip nepatingėti, ir nueiti mums, prasišokt gal? Ką manai?- paklausiu Česterio, kaip šis iškart nulėke prie durų.
- Aaaišku ką manai...- Padėjau puodelį ant baro, ir išjungiau teliką. Atėjau pas mažiuką, uždėjau jam petnešas ir prie jų prisegiau pavadį. Pati užsidėjau striukikę, ir pirštines, kad būtų šilta, lauke.
- Aaainam, - tariau aš ir išsivedžiau Česiuką laukan.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chester (USA) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chester (USA)   Chester (USA) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Chester (USA)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: