We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Zarina(patelė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Zarina(patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Zarina(patelė)   Zarina(patelė) Icon_minitimeAntr. 09 08 2011, 3:13 pm

Zarina(patelė) 54024648



Šuns vardas: Zarina.
Šuns veislė: Sibiro haskis.
Šuns lytis: Patelė.
Šuns amžius: 2 metai.

Zarina - Dabar supratau - kad ta neapykanta Zarinai buvo pavydas.Dabar mano širdis pamilo šita miela ciucika ir dabar aš ją dievinu,nuo šiol ji mano geriausia draugė .Nuo šiol ji mano meilai dalinsis su visais likusiais mano šunimis.Nuo šiol ji pateko į mėgstamiausių šunų grupelia kurioje yra ir - Lapinas,Georgas,Manu,Rika ir visi kiti like mano šunys:D.
Ši kalytė nuostabi, ji begalo meili ir pritinga, ji trukšminga ir supratinga, ji tai - dievo dovana.

Fotoalbumas:
Spoiler:

Laimėjimai:
Spoiler:
Laimėti prizai:
[spoiler]Zarina(patelė) Treciavt

Šuns foto:
http://www.flickr.com/photos/kofestudio/sets/72157626279449908/


Paskutinį kartą redagavo Slaptukė, Antr. 16 08 2011, 8:54 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Zarina(patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zarina(patelė)   Zarina(patelė) Icon_minitimeTr. 10 08 2011, 4:12 pm

Ateinu pas Zarina.Ji į mane keistai pažiūri ir net nekrusteli iš vietos o aš nustembu pamačis jos būkle - kalytė visa purvina ir dulkina,visas kailis murzinas ir susivėlias.akyse nesimato džiaugsmo tik liūdesis.
- Nepasirūpino tavim ką? - priainu prie merginos ir paduodu dauug skanėstu, ji juos ėda kaip pašėlusi,atrodo amžiams nebuvo gavusi - Nieko su manimi atsigausi.
Paglostau ją ir paimu antkakli ir pavadėli.Uždedu antkakli ir prisegu pavadėli.Išsivedu kalyte.


Gryžtame.Nuimu ankakli ir nusegu pavadėli.Padedu abu į vietas ir paimu visas grožio priemones.
Išpradžiu iššukuoju ir iškerpu kuokštus plaukų.Tada išvalau ausis ir nukerpu nagus.apipurškiu vandeniu ir vėl iššukuoju kaili.Viską sutvarkau ir pabučuoju ją.
- Na iki rytojaus. - paduodu skanėsta ir išeinu
Atgal į viršų Go down
 
Zarina(patelė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Zarina
» Vesta(patele)
» Shameera(patele)
» Hera (patelė)
» Ashley (patelė)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: