We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Combo (Sav. Paulla)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.

Paulla.


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2011-03-02

Combo (Sav. Paulla) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Combo (Sav. Paulla)   Combo (Sav. Paulla) Icon_minitimeSk. 28 08 2011, 5:15 am

Combo (Sav. Paulla) 36097630205d4a88c6a2z

Šuns vardas : Combo.
Šuns veislė : Vokiečių aviganis.
Šuns lytis : Patinas.
Šuns amžius : 2 metai.

REZULTATAI:
1st "Agility etapinėse varžybose`11" (pirmas etapas), HappyDog.
1st "Agility etapinėse varžybose`11" (antras etapas), HappyDog.
1st "Agility etapinėse varžybose`11" (galutinis rezultatas), HappyDog.
3rd "Mieliausias nosiukas`11", HappyDog.
1st "Linksmiausias šunelis`11", Danbo.
1st "Gražiausias Vokiečių Aviganis`11", Dreamer.
1st "Gražiausias liežuviukas`11", Danbo.
3rd "Mano žaislas`11", Deimantas.

Combo - be galo meilus ir nuoširdus patinėlis, kuris pakerėjo savo dailiomis ir nuoširdumo pilnomis akutėmis. Jo dailios išskirtinės letenėlės, švelni ir tuo pačiu drėgna nosytė. Combo jėgų žydėjime, stiprus kaip "velnias", kaip užšoks tai gera nepasidarys, bet iš charakterio labai švelnus draugiškas prisirišantis tik prie vienintelio šeimininko, tikras gražuolis. Savo išvaizdą paveldėjo iš tėvelio, o charakterį iš mamytės.

Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Paulla., Pir. 28 11 2011, 10:00 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Paulla.

Paulla.


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2011-03-02

Combo (Sav. Paulla) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Combo (Sav. Paulla)   Combo (Sav. Paulla) Icon_minitimeSk. 28 08 2011, 6:54 am

Po linksmo persikraustymo atskubu pas gražuolį vokiečių aviganį kuris bando priprasti prie naujų namų. Pabarbenu į Combo kambariuko duris, pravėrus jas apsidairau ir nieko neišvydus einu į lauko kambarį. O ten guli Combo išsidrėbęs visu gražumu lekuoja, prisiglaudžiu prie jo ir pakutenu mažyliui pilvuką, jis užsimerkia, ir iš džiaugsmo pradeda murkti kaip kačiukas, pakedenu jo kailiuką, pavaišinu skanėstu.
- Na, kaip naujieji namučiai? Combo (Sav. Paulla) 246741
Vilkis atsistoja, nusipurto ir atsistojęs ant galinių kojų priekinėmis atsiremia į mane, ir išlaižo visą negyvai, pabučiuoju jam į nosytę, ir pabandau jį paimti į rankas, bet kur tau, Combo milžinas yra, todėl nėra ko tikėtis, kad aš jį pakelsiu. Nuėjus apžiūriu jo kambariukus ir sukraunu jo inventorių į spintą, kurią neperseniausiai įnešė darbuotojai iškart ją išpakavę. Viską sutvarkius pasižiūriu pro langą koks oras ir prisegus pasaitėlį prie Combo antkaklio išsivedu jį laukan.
- Susipažinsime su nauja gamta. :*
"*"
Po linksmo pasivaikščiojimo grįžtame pavargę, nusegu pasaitėlį ir pravėrus vilkio kambario duris įleidžiu jį vidun, susistabdau jį prie vonios, apvalau letenėles, pasaitėlį įdedu į komodos antrą stalčių, išsitraukiu šepečius iš pirmojo ir iššukuoju visas žoles, išraunu plaukus iš šepečio padedu jį atgal. viską aptvarkius įpilu į jo dubenėlį papildų/vitaminų. Pavaišinu skanėstu, atsisveikinu ir išeinu.
- Čiau, mažuti. Combo (Sav. Paulla) 301809
Atgal į viršų Go down
Paulla.

Paulla.


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2011-03-02

Combo (Sav. Paulla) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Combo (Sav. Paulla)   Combo (Sav. Paulla) Icon_minitimePir. 29 08 2011, 8:38 am

Prieš pat pietus atskubu pas savo gražuolį Combo, nes po pietų turėsiu būti arklidėse pas savo žirgus. Pabarbenu į vilkio buto duris, išgirdus urzgimą praveriu jas ir nusišluostau batus į kambario kilimėlį. Pasidedu automobilio raktus ant komodos kartu su taše ir puolu ieškoti Combo. Vilkis išsidrėbęs lauko kambary ir urzgia. Prisiglaudžiu prie savo mažylio, pavaišinu skanėstu ir pasisveikinu:
- Sveikas, vilki. Combo (Sav. Paulla) 913754
Combo atsistojęs nubėga prie kambario durų ir pradeda jas gremžti, priėjus man aplaižo mano delnus ir pradaro komodos antrą stalčių. Pakedenu jo kailiuką ir nulekiu iki vonios nusiplauti rankų.
- Supratau ko tu pageidauji, tuoj, tuoj, palauk. Combo (Sav. Paulla) 301809
Nusišluosčius rankas prisegu pasaitėlį prie Combo antkaklio ir pasiėmus tašę, nusigvelbiu savo automobilio raktus, įsimetu juos į tašę ir kartu su mažyčiu patraukiame apžiūrėti čia dar nematytos gamtos.
"*"
Grįžtame po geros valandos, sustojame prieš buto duris, atrakinu jas ir nusegus pasaitėlį įleidžiu Combo vidun. Nušluostau su drėgnu rankšluosčiu jo letenėles, įpilu papildų/vitaminų į jo dubenėlį, pavaišinu skanėstu. Į kitą dubenėlį įpilu vandens ir pabučiavus jo ausytę atsisveikinu su gražuoliu ir palieku jį ilsėtis po linksmo pabėgiojimo.
- Čiau, Combo. Combo (Sav. Paulla) 246741
Atgal į viršų Go down
Paulla.

Paulla.


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2011-03-02

Combo (Sav. Paulla) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Combo (Sav. Paulla)   Combo (Sav. Paulla) Icon_minitimeŠt. 08 10 2011, 11:57 am

Palengva atkulniuoju su dideliu maišeliu lauktuvių pas gražuolį vilk5 - Combo. Pabarbenu į jo kambariuko duris ir įkišus nosį apsidairau, o gražuolis išsidrėbęs ant sofos ir urzgia, bet išvydęs mane nustoja ir pripuolęs pradeda mane laižyti. Paniurkau jo ausytes ir stipriai apsikabinu, nes buvau išvykusi ir juo rūpintis turėjo mano draugė. Pavaišinu Combo skanėstu:
- Sveikas, labai tavęs pasiilgau. Combo (Sav. Paulla) 301809
Pasiėmus skudurėlį, sudrėkinu jį vonioje ir apeinu visus baldus, nes dulkių tikrai prisikaupę, praveriu langą, kad pravėdinčiau mažyčio būstą. Įpilu jo mėgstamiausio ėdalo, o kartu su juo papildų. Į tą laiką kol jis ėda aš aptvarkau kambarį. Išnešu guolį už durų ir atvelku naują, neseniai išpakuotą. Padedu naujų žaisliukų, o senuosius sukraunu į maišą, nes visi sudraskyti, apžiūriu visas spintas ir sudedu į komodą, bei spintą likusias lauktuves. Combo prilekia prie manęs ir puola laižyti mano delnus, pakasau jo kakliuką, ir pravėrus duris išleidžiu jį į lauką.
- Šiek tiek pasivaikščiosime. Combo (Sav. Paulla) 246741
"*"
Grįžtame už geros valandžiukės, nusegu pasaitėlį ir pravėrus duris įleidžiu jį į kambarį, įpilu į dubenėlį vandens. Pavaišinu skanukais, pabučiuoju į drėgną nosytę ir viską padėjus į tam tikras vietas palieku jį miegantį.
- Saldžių. Combo (Sav. Paulla) 913754
Atgal į viršų Go down
Paulla.

Paulla.


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2011-03-02

Combo (Sav. Paulla) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Combo (Sav. Paulla)   Combo (Sav. Paulla) Icon_minitimePir. 28 11 2011, 10:18 am

Pilna laimės ir plasdenančių drugelių viduje įsiveržiu į Combo kambarį. Vilkis vos pramerkdamas akutes nusižiovauja ir suamsi. Pritūpus pasikviečiu jį prie savęs. Mažylis pradeda suktis aplink mane ir nurzgauti. Nusijuokusi pakedenu jo kailiuką, pritūpusi pabučiuoju jo nosytę. Išsitraukiu skanėstą ir pavaišinu Combo:
- Sveikinu, mažiuk. Combo (Sav. Paulla) 246741
Pabraškenu skanėstų maišu ir įdedu jį į jo spintą, kurioje dar daug laimėtų skanėstų maišų. Dubenėlį tai pat padedu, kitam kartui. Pasaitėlį nusijuokusi įkišu giliai į stalčių, o kamuoliuką pametu jam ant kilimo. Combo puola jį uostyti ir šnirpštauti, voliotis per visą kambarį, tiesiai šviesiai sakant - džiaukis. Vitaminu dėžutę pradarius išimu kelis vaistukus ir pavaišinu Combo.
- Na ką, aprūpintas skanėstais ir vitaminais kokiems metams. Combo (Sav. Paulla) 826996
Pravėrus tašę į kurią krausiu vilkio daiktus pradarau spintą ir susiradus grandininį pasaitėlį ir odinį įdedu į ją, kelis jo mėgstamiausius žasiliukus, skanėstų maišą, vitaminų. Dar ten kelias šmutkes į metu, o vėliau pasižiūriu, kad tašė pilnut pilnutėlė. Prisegu prie Combo antkaklio pasaitėlį ir mes patraukiame iš jo kambario, kambarį užrakinu.
- Kaip ir sakiau, kelioms savaitėms išvažiuosim. Combo (Sav. Paulla) 301809
Spoiler:

- ŠUNELIS IŠVYKĘS Į AGILITY MOKYKLĄ IKI GRUODŽIO DVIDEŠIMTOS DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Combo (Sav. Paulla) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Combo (Sav. Paulla)   Combo (Sav. Paulla) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Combo (Sav. Paulla)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: