We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dzeusas (sav.scream*)

Go down 
AutoriusPranešimas
scream

scream


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-10-29
Age : 24
Miestas : Kaunas .

Dzeusas (sav.scream*) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dzeusas (sav.scream*)   Dzeusas (sav.scream*) Icon_minitimeAntr. 01 11 2011, 5:04 pm

Dzeusas (sav.scream*) 2100734249_a88f192edc
DZEUSAS

Gimimo data: 2011/01/02
Veislė: Rotveileris
Paskirtis: parodos
Priklauso man nuo 2011/10/29

Dzeusas (sav.scream*) 2101515022_d25443f194

Dzeusas (sav.scream*) 2100734753_525a337afc

Dzeusas , ach tas Dzeusas . Tikras ponaitis . Jis yra toks pasiutęs , kad jį pamatę žmonės (netgi blogiausiu nuotaikų) tampa linksmi , nes visas savo emocijas jis perteikia kitiems . Dieviško grožio , dieviškos širdies . Dėl kito , padarytų bet ką , nesvabu ar tai priešas ar draugas . Jis visur stengsis būt pirmas , jei tai nekenkia kitam . Auksinė širdis . . . ♥

Dzeusas (sav.scream*) 2101515418_eae484c2f4

Dzeusas (sav.scream*) 2100735257_01ae86163d

Dzeusas (sav.scream*) 2100736605_10404b6b88

Virtualus VŠ pasiekimai:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo scream*, Pen. 11 11 2011, 5:16 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
scream

scream


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-10-29
Age : 24
Miestas : Kaunas .

Dzeusas (sav.scream*) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dzeusas (sav.scream*)   Dzeusas (sav.scream*) Icon_minitimeAntr. 01 11 2011, 5:16 pm

Įeinu į Dzeuso kambarį ir Dzeusas staigiai išsirango iš savo guolio ir staigiai pribėgęs prie manęs , parbloškai ant žemės ir pradeda mane laižyti . Bandau apsisaugoti nuo šuniuko , bet nelabai pavyksta . Tuomet greitai atsisėdu ir glostau jį .
-Dzeusi , labas šuniuk . ! - lyg būčiau jo nemačius visą amžinybę , garsiai , bet švelniai pasakau .
Dzeusas tik suvizgino uodegytę ir įsistebeilijo į akis . Nelabai supratau ko nori , tik jo akutės nukrypo į mano ranką , kurioje laikiau jo sausą maistą . Tuomet staigiai atsistojau ir atsikvošėjus pasakiau :
- Tiksliai , juk valgyt nori , atleisk . - ir nusišypsojau .
Nuėjau prie jo dubenėlio ir įpyliau jam ėsti .
Dzeusas greitai viską suvalgė ir suvizginęs uodegytę žiūri į mane .
-Na , eisim pasivaikščioti . ? - šypteliu jam ir greit iš savo kurpinės išsitraukiu pavadėlį ir jam užsegu .
- Na ką , einam . ? - paklausiu , nors tai nuskamba kaip teiginys .
Su šypsena veide , išsivedu Dzeusą .
-----------------------------------------------------
Įsivedu Dzeusą į kambarį ir šypteliu jam , kuris jau dairosi kur įsitaisyti . Nusegu jam pavadėlį . Dzeusas greit nubėga į savo guolį įr atsigula .
-Dzeusai , greitai pas mane . ! - surinku .
Dzeusas lėtai ateina nuleidęs galvą .
-Geras berniukas , bet reikia nusiprausti , purvinas visas . - linksmiau tariu .
Nusivedu Dzeusą į jo prausyklą ir išmuiluoju . Tuomet jis pradeda išsidirbinėti , vartytis ir specialiai mane teplioti šampūnu .
-Nu Dzeusai , nebūk toks išdykęs . ! - nusijuokiu iš jo ir toliau jį prausiu .
Tuomet nuskalauju jo kailiuką , kuris po maudymosi visas žvilga ir leidžiu jam išsipurtyti , tuomet jį nusausinu rankšluoščiu ir pabučiuoju jo snukutį .
-Fainuoli tu mano . - apsikabinu jį , nestipriai suspausdama .
Tuomet nueinu į kambarį ir jį pasikviečiu . Jis greitai atbėga ir palaka iš dubenėlio vandens . Tuomet dar valandžiukę pabūnu su juo , pažaidžiu , paglostau , nukerpu nagučius , pašukuoju kailiuką . Kadangi Dzeusas atsidūko ganėtinai , pavargęs atsigulė į savo guolį , bet nemiegojo .Aš priėjau prie jo , išbučiavau , paglosčiau jį ir ir atsisveikinus išėjau iš kambario , leisdama jam ilsėtis .
Atgal į viršų Go down
scream

scream


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-10-29
Age : 24
Miestas : Kaunas .

Dzeusas (sav.scream*) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dzeusas (sav.scream*)   Dzeusas (sav.scream*) Icon_minitimePen. 11 11 2011, 3:13 pm

Įeinu į kambarį ir pribėgu prie Dzeuso , kuris ką tik atsikėlė . Stipriai jį apsikabinu ir pabučiuoju .
-Dzeusai , gražuoli tu . ! - džiaugsmingai jam pasakau .
Jis linksmai pavizgina uodegą . Tuomet atsistoju , surandu jam pavadėlį ir užsegu . Pasiimu į rankas pavadėlio galą ir išsivedu Dzeusą į lauką .
--------------------------------------------------------
Atsivedu Dzeusą į kambarį su labai smagia nuotaika . Uždarau duris ir linksmai žiūriu į šunį :
-Blogi mes , taip . ? - juokiasi .
Nusega jam pavadėlį ir šuniukas stebi ją . Tuomet šypteliu jam ir nuėjus iš spyntelės išimu maistą . Įberiu sauso maisto jam į dubenėlį , o šuniukas valgo pasigardžiuodamas . Paiimu jo vandens dubenėlį , pakeičiu vandenį ir padedu atgal . Jis palaka . Aš nueinu , atsisėdu ant sofutės , Dzeusas atseka iš paskos . Paglostau jį , pakalbu su juo apie šiandienos nuotykius ir po 10 minučių pažaidžiu su juo . Jis tiek atsidūkęs , kad vargu ar aš nenulūžčiau vietoj , todėl leidžiu jam pailsėti , bet pirmiau išmyluoju kiek tik galiu , o po to išeinu iš kambario .
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dzeusas (sav.scream*) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dzeusas (sav.scream*)   Dzeusas (sav.scream*) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dzeusas (sav.scream*)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» scream* paroda .
» Beila (sav . scream*)
» Scream - Laura

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: