We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Varis (Sav. Caffe)

Go down 
AutoriusPranešimas
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Varis (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Varis (Sav. Caffe)   Varis (Sav. Caffe) Icon_minitimePir. 28 11 2011, 7:39 pm

Varis (Sav. Caffe) 247860_219113824774433_100000274524973_869853_1227509_n
Varis (Bučkis)


Informacija:
Vardas- Varis
Lytis- Patinas
Amžius- 2m.
Paskirtis- parodos, agility, dresavimas.
Vaislė- Vokiečiu aviganis.

Apie Variuką:
Nuvažiavusi į Vokietija iškarto jį atskyriau, nors ir nebuvau jo mačiousi realybėja o tik per nuotrauką. Iškarto jį įsimilėjau ir nieko nedelsdama pasiemiau jį namo. Kai gryžome jisi darėsi vis lipšnesnis ir lipšnesnis. Kol pagaliau užaugo ir nebegaliu be jo miegoti, nebegaliu užmigti kai jisai neguli šalia arba neatsigula ant mano kojų. Jisai yra meilumo išsikūnijimas taip pat ir gražumu. Jo kailis yra tobulas- Ilgas, glotnus, rudas su juodu, o ausytės nenupasakojamo švelnumo. Aš jį LABAI LABAU myliu. Varis (Sav. Caffe) 391839 Varis (Sav. Caffe) 391839

Vario inventroius:
Spoiler:

Fotoalbumas:

Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Caffe:*, Tr. 30 11 2011, 4:05 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Varis (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varis (Sav. Caffe)   Varis (Sav. Caffe) Icon_minitimeAntr. 29 11 2011, 3:59 pm

Atėjau pas savo mažyli. Jisai iškarto pradėjo bandyti atsidaryti duris su snukiu ir draskydamas. Aš jį subariau ir įėjau pas jį. Pagloščiau ir paklausiau:
-Gal nori šiandiena kiek pasitreniruoti???
Nors ir žinojau, kad nesulauksiu atsakymo vistiek paklausiau ir pasiemusi pavadėlį ir ankaklį. Uždedu jam ankaklį ir prisegu pavadėlį. Dar kartą pagloščiusi prisiminiau, kad jo neiššukavau ir pasiemusi greitai perbraukiau kelis kartus... Dabar jau pasiemusi pavadėlį išvedžiau Varį.

Varis (Sav. Caffe) 652123 Varis (Sav. Caffe) 652123 Varis (Sav. Caffe) 652123 Varis (Sav. Caffe) 652123

Pagaliau gryžome į apartamentus ir aš jį yvedžiau į jo kambariuką. Jisai iškarto pradėjo geryi kaip nesveikas ir aš jam dar pripyliau. Nuėmiau pavadį ir ankaklį įdėjusi daug visokio maisto uždariau jo apartamentų duris ir užrakinau. Palikau Varį ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Varis (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varis (Sav. Caffe)   Varis (Sav. Caffe) Icon_minitimeKv. 01 12 2011, 2:56 pm

Atėjau pas savo šuniuką. Vakar daviau jam pailsėti, bet šiandiena "imsim jauti už ragų". Užeinu pas jį į kampariuką ir visas patenkintas pradeda trintis. Aš nusijuokiau ir pasiėmiau šukas. Dideliais mostais pradėjau šukuoti savo mažių. Jisai nusipurtė kai aš baigiau ir jo kailis vėl pasipūtė. Jisai žvilgėjo. Uždėjau ankaklį ir prisegusi pavadėlį išvedžiau Varį.


***

Gržome po treniruotė. Aš jam nuėmiau ankaklį ir pakabinau jį šalio jo kambariuko o pati išėjau užrakinfdama Varį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Varis (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varis (Sav. Caffe)   Varis (Sav. Caffe) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Varis (Sav. Caffe)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Emi (Sav. Caffe)
» Chien (sav. caffe)
» Ulfur (sav. Caffe)
» Ronja (sav. Caffe)
» Harvey (sav. Caffe)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: