We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lordas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Lordas      Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lordas    Lordas      Icon_minitimeSk. 18 04 2010, 12:59 pm

Lordas      Dobiostojke

LORD OF THE KING'S

ŠUNS VEISLĖ: Vokiečių aviganis.
ŠUNS GIMIMO DATA: 2007/01/04.
ŠUNS LYTIS: patinas.
ŠUNS PASKIRTIS: agility/dresūra.

LORDAS - tai labai draugiškas, paklusnus ir protingas šuo, bet nepaisant to didelis, stiprus, greitas ir be proto drąsus. Rodos niekuo nesiskiriantis nuo kitų vokietukų, tačiau man jis ypatingas tuo, nes jis mano, vienintelis ir nepakartojamas vokietis. Ne šiaip šuo, o ištikimas draugas už save ir savo šeimininką visuomet kovojantis iki galo.

Lordas      Begk

Lordas      Pievasusunim

Lordas      Fdsfsxd

Lordas      Fdhbnc


Paskutinį kartą redagavo Raelynne, Tr. 16 11 2011, 7:23 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Lordas      Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lordas    Lordas      Icon_minitimeSk. 18 04 2010, 1:33 pm

Išsišiepusi lyg ausų ir patenkinta tokia gražia diena pasišokinėdama įbėgu į savo kambarį, kuriame sukiojasi Maya su Lordu.
- Laba, pūkuotukai, - pasisveikinu ir pašaukiu Lordą. Šis atbėga ir vizgina uodegą.
- Taip taip, Lorduk, eisim į kiemą. Uždedu vokietukui antkaklį ir davusi komandą "greta" išeinam į lauką.
~~~
Po gan įtemptos treniruotės grįžtam su Lordu namo. Nuimu vokiečiui antkaklį ir pagiriu.
- Šaunuolis, gerai dirbai šiandien, - paglostau savo didžiulį pūkų kamuoliuką ir įpilu ėdalo bei vandens.
- Bėgsiu jau, o tu privalai pailsėti. Iki, - atsisveikinu ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Lordas      Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lordas    Lordas      Icon_minitimePen. 07 05 2010, 3:28 pm

Gražią popietę ateinu pas Lordą su skanėstais - kaulais. Šis dūksta kartu su Maya ir laksto po visą kambarį.
- Sveikas, Lordai, labas, Maya, - pasisveikinu su savo išdykėliais ir abu pavaišinu kauliukais.
- Eisim palakstyt, Lordane, - šuo ramiai stovi įsikabinęs į kaulą ir vizgina uodegą, o Maya zuja po visą kambarį.
- Nepyk, Maya, bet tu jau buvai Lordas      788884, - tariu ir užsegu Lordui antkaklį.
- Eime, Lordai, - išeinam kartu su vokiečiu.
~~~
Drauge su Lordučiu grįžtam namo.
- Šaunuolis mano, ai šaunuolis, - pagiriu paglostau Lordo nugarą. Nuimu antkaklį bei pripildau dubenėlius vandens, sauso maisto ir duodu vokiečiui skanėstą. Šis visas patenkintas, lyg mažas šuniukas vizgina uodegą ir prašo dar. Truputuką pažaidžiu su Lordu ir duodu dar vieną skanėstą.
- Na, Lordi, man jau metas, - tariu prieš tai pasižiūrėjusi į laikrodį. - Iki, susitiksim kitą kartą Lordas      301809, - apsikabinu savo augintinio kaklą ir susirinkusi savo daiktus išskubu svarbių reikalų.
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Lordas      Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lordas    Lordas      Icon_minitimeAntr. 28 12 2010, 10:51 am

Ateinu pas Lorduką.
-Labas, Lordais,-pasisveikinu su smalsiai stebinčiu mane Lordu.
Atkišu jam skanėstą ir tariu:
-Nebijoook, šeimininkės kvietimu atėjau,-paglosčiau jo galvytę.
Kol Lordas valgė skanėstą aš nuėjau sutvarkyti dubenėlių, visko pripyliau, o po to susiradau pavadėlį su antkakliu.
-Lordaaai, einam pasivaikčiot!-pašakiau Vokietį, o tas nedrąsiai žengė link manęs, bet nesipriešino kai užsegiau jam pavadėlį su antkakliu ir mes išėjome.

~

Grįžome palakste ir laimingi (: Viską nusegiau Lordukui paglosčiau ir atsisveikinau:
-Gal dar susitiksim, mažiau.
Išėjau.
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Lordas      Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lordas    Lordas      Icon_minitimeŠt. 28 05 2011, 8:32 pm

Po gan ilgų atostogų ateinu pas savo Lordą. Šis pasitinka mane džiaugsmingu lojimu.
- Lebas lebas, kaip laikaisi? - paklausiu glostinėdama Lordo kailiuką.
- Panašu, kad turim pačias geriausias prižiūrėtojas! - šūkteliu ir šuo su atrodo dideliausiu pritarimu garsiai suloja.
- Na, einam truputį pasižmonėt, - uždedu Lordui antkaklį ir pavadėlį ir drauge nupėdinam lauko link.
~~~
Grįžtam su Lordu namo po smagaus ir pilno nuotykių pasivaikščiojimo, atsegu jam antkakalį ir duodu skanėstą.
- Oi tu, mano didelė ir pūkuota mielybe, - apsikabinu Lordutį, o šis išsprūsta ir pradeda laižyti man veidą :DD
- Žinau žinau, ir aš tave myliu!! - nusijuokiu ir paglostau vokietį. Patikrinu dubenėlius ir pripildau juos maisto bei vandens. Pasižiūriu į laikrodį - metas eiti.
- Ikytis, Lordane, - atsisveikinu su savo draugeliu ir išpėdinu savais reikalais.
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Lordas      Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lordas    Lordas      Icon_minitimePen. 15 07 2011, 7:02 pm

Visa patenkinta ir su didžiausiu smailu veide atkeliauju pas savo Lordą, ne bet ką, o Lordą! :DD Vos tik įėjus į kambariuką mane jau pasitiko mano mylimiausias vokietukas.
- Sveiks, bachūrs! - pasisveikinu su savo dičkiu, o šis sau ramiai stoviniuoja pastatęs ausis ir žiūri.
- Geeers geeers Lordas      788884, - pagiriu didelį pūkuotą žvierą. Šiek tiek aptvarkau kambariuką, sudedu žaislus į vietą ir atidarau langą.
- Eisim šiandieną pasigrožėt kalnais ir pasiimsim dar vieną draugelį :D, - užsegus antkaklį ir pasiėmus su savimi pavadėlį išeinam pasiimti Reachlesso.
~~~
Grįžtam po geros pusantros valandos su Lordu ir Reachless, šunys prisižaidę ir prisidūkę sočiai. Nusegu abiems pavadėlius, o Lordui dar nuimu antkaklį ir padedu į vietą.
- Uuoo tai prisižaidėt, Lordas      253705, - nustembu. Išplaunu dubenėlius ir pripildau juos maistu bei šviežiu vandeniu. Reachlessas sau vaikštinėja po kambariuką ir dairosi, žiūrinėja naują vietą. Paglostau Lordį ir nueinu uždaryti lango. Prieš išeinant duodu skanėstą ir atsisveikinu su savo draugyčiu.
- Byeee, groži, greit susitiksim :), - šis aplaižo man rankas, o aš nusišypsojusi prisegu Reachlessui pavadėlį ir paglosčiusi veduosi jį namo.
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Sponsored content





Lordas      Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lordas    Lordas      Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lordas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: