We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ateinantys renginiai ir pasiūlymai

Go down 
+10
Paulla.
Kammi
Vaiva
Slaptukė
Flairin.
Raelynne
Axel
Lunicaki.
ColorMeCrazy
Širbakė.
14 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Širbakė.

Širbakė.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-02-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeŠt. 04 12 2010, 7:26 pm

Čia vesim diskusijas apie ateinančias varžybas, parodas ar dar ką. Visuomet laukiam jūsų nuomonės ir norų.

Taigi, o dabar papasakosiu, kas palnuojama ateityje, po šių agility varžybėlių. O gi aviganių konkursas! Suprantu, kad treniruojančių šunis ganymui nėra daug, taip pat nedaug ir nusimanančių, tad jei yra norinčių mokytis ir vėliau dalyvauti šiose varžybose, galėsite rinktis į grupines pamokas, kurios vyks kelis kartus per savaitę avių aptvare.
Registruotis galite čia. Tiesiog parašykite kad norit dalyvaut, ir su kokiu šuniu/nimis. Šunys priimami tik tie, kurių veislės buvo išvestos ganymui.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 05 12 2010, 11:54 am

Šita mintis man patinka. : D
Nors turbūt nedalvausiu, mat neturiu atitinkamo šuns, bet labai smagu, kai kažkas surengiama tikrai nedažno ir ne banaulaus (:
Bus smagu stebėti tokį konkursą. (:
Atgal į viršų Go down
Lunicaki.

Lunicaki.


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-11-14
Miestas : Vilnius

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 13 12 2010, 12:43 pm

Pritariu tai idėjai (nors pati nedalyvausiu ;D) bet priedo norėčiau kokios parodos... Gal turit pasiūlymų?
Atgal į viršų Go down
Axel

Axel


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2010-06-18

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 19 12 2010, 12:59 pm

Aš irgi siūlyčiau parodą. Gal tiesiog, kur turėtų įkelt šuns išstatymo parodai foto, ir vėliau balsuotume?
Atgal į viršų Go down
Lunicaki.

Lunicaki.


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-11-14
Miestas : Vilnius

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 20 12 2010, 3:33 pm

Arba dar keletas idėjų:
1. Šokliausias šuniukas
2. Pažaiskime?
3. Karalius
4. Geriausias aktorius
5. Mano pats pačiausias
6. Netikėtai pagautas momentas
7. Čempionas
8. Įdomiausias žaislas
9. Tik pažvelk ką aš turiu!
10. Geriausi draugai
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 20 12 2010, 4:04 pm

Labaaai patiko Lunicaki mintys. : D
Visi pasiūlymai labai puikūs. (:
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 20 12 2010, 5:31 pm

Lunicaki., puiku, ačiū, kad nepatingėjai ir išsakei savo pasiūlymus, kurie tikrai labai šaunūs. Būtinai atrinksime ir ateity surengsime kurią nors parodą iš tavo pasiūlytų.
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Flairin.

Flairin.


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-03-02
Age : 27
Miestas : Rena

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 20 12 2010, 6:33 pm

Klausimukas - kada bus paskelbti Agility rezultatai?
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 20 12 2010, 8:06 pm

Tiesą sakant, aš maniau, kad Širbakė. padarys, tai ir laukiau. Na, o kadangi jau vis daugėja nekantraujančių (nors aš pilnai suprantu ir tikiu, kad atsibodo laukti), stengsimės kuo greičiau paskelbti rezultatus ir labai prašome dar truputėlį kantrybės.
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Širbakė.

Širbakė.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-02-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeAntr. 21 12 2010, 5:48 pm

Atsiprašau, kad taip tempiu gumą su varžybų rezultatais, bet dabar darbai užgriuvo visu sunkumu, kai jau tikėjau palengvėjimo, tad taip ir užsitęsiau, visai neturiu nei laiko, nei sveikatos kam nors.. Šiandien dar tikrai nieko nepadarysiu, rytoj taip pat grįšiu vėlai ir labai pavargus. Ketvirtadienį man olimpiada, bet ji iš ryto, tai manau grįšiu po jos ir tada jau galėsiu viską sutvarkyti.;)
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeAntr. 21 12 2010, 7:21 pm

Nieko tokio, matau ir suprantu, kad tau tikrai nelengvas metas ir tikrai turi apie ką galvoti, tai nenoriu apkrauti papildomais darbais, aš artimiausiu metu pati pasistengsiu viską sutvarkyti, kadangi man atostogos ir neesu labai jau užsiėmusi. Rezultatus jau kaip ir esu suskaičiavusi, išeina kas išeina, buvai nepabaigusi balsuoti už kelis dalyvius, bet nereikia, aš pasižiūrėjau kas gaunasi jeigu būtum davusi maksimalų taškų skaičių, bet kadangi niekas nepasikeičia gali nebalsuoti. Žodžiu, labai negalvodama apie šunyno reikalus, pasidaryk sau ramiai visus darbus, kuriuos turi pasidaryt ir atsipalaiduok, o aš viską sutvarkysiu. :)
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Širbakė.

Širbakė.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-02-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeTr. 22 12 2010, 7:11 pm

Labai labai dėkui.;)
Atgal į viršų Go down
Širbakė.

Širbakė.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-02-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeŠt. 08 01 2011, 9:24 pm

Kažkaip čia galvojau, ką galėčiau surengti, kad tiktų visiems šunims ir nebūtų paroda, ir sugalvojau. Gal norėtumėt canicross varžybų? ( http://www.hobidog.lt/canicross.html )
Čia juk iš esmės gali dalyvauti visi (virtualiam pasaulį galim apsimest, jog sugebėtume nubėgt su šuniu n kilometrų ir likt gyvi :DD, taip pat galima primest, jog dabar vasara), tad galvoju gal norėtumėt?
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 8:00 am

Ooo, man patikti :DD
Mintis gera, gal ir būtų sunkiau rašinukus parašyti, na bet manau verta :DD
Nes čia rimtai kažkas jau naujo. : D
Atgal į viršų Go down
Flairin.

Flairin.


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-03-02
Age : 27
Miestas : Rena

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 9:10 am

Aš už :D norėčiau sudalyvauti :D tik manau nebūtų paprasčiau bėgti vien su pavadžiu? Kam visų tų amortizuojančių virvių ir t.t.? :D
Atgal į viršų Go down
Širbakė.

Širbakė.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-02-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 9:36 am

Na, rimtose varžėse priklauso amortizuojančios virvės ir pan. Gi galų gale anokia čia bėda, gi iš tikrųjų pirkti jų nereikia.;D
Atgal į viršų Go down
Flairin.

Flairin.


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-03-02
Age : 27
Miestas : Rena

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 12:02 pm

Bet kaip ten viską aprašyt? 'Prisegu amortizuojančią virvę..' taip? :DD
Atgal į viršų Go down
Širbakė.

Širbakė.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-02-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 12:28 pm

Aj nu, šitą galima palikti kievieno fantazijai, nes įtariu jog nieks nėra dalyvavęs tokiose varžėse.;DD Matyt kad taip. ;D Paveiksliukuose pažėkit, kaip viskas atrodo, ir maždaug logiškai išmąstykit.
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 2:20 pm

Na, mano nuomone, labai labai puiki ir įdomi idėja! Tikrai norėčiau sudalyvauti. Ateinantys renginiai ir pasiūlymai 246741
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 4:36 pm

Aš gal irgi bandyčiau :DD
Ai vistiek, nieks per galvą neduos :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Širbakė.

Širbakė.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-02-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeSk. 09 01 2011, 6:14 pm

Na, daugumos nuomonė vieninga, tai manau surengsim šias varžybėles. Kurią dieną atidarysiu registraciją.
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 12:40 pm

Žmonės, prašau, netylėkit, siūlykit kokias nors parodas ar šiaip kokios kitokios veiklos, kuri norėtumėt, kad būtų įgyvendinta :) Tikrai labai labai laukiam pasiūlymų.
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 12:44 pm

O kada prasidės geriausio šuolio paroda?
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 1:33 pm

Nežinau, dar vis laukiame dalyvių, nes truputį mažoka dar, o norisi, kad kuo daugiau dalyvaujančių būtų :) bet jeigu per ateinančias kelias dienas daugiau niekas neužsiregistruos tai pradėsiu pirmąjį turą, nes nebeverta bus laukti, bet parodos kaip ir sakiau, tikrai nenutrauksiu :)
Tai va, ir būtinai siūlykit kokios veiklos paskui norėtumėt, o gal dar ir dabar atidarysim registraciją į kokią parodėlę, aišku jei sulauksim gerų pasiūlymų :)
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Vaiva

Vaiva


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2011-03-16

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 2:56 pm

Gal viena iš šitų? Nelabai geros, bet vis tiek.
::Prapuolę - šuo kai ko ieško.
::Čia suradau tau - šuo dantyse turi kai ką.
::Saldžių sapnų - miegantis šuo.
::Vanduo - šuo prie vandens.
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 3:14 pm

Vaiva, labai ačiū už pasiūlymus :) Tikrai originalu, manau, kad bent vieną iš šių parodų galėtumėm surengti, tik kurią? Nes bent jau man visos patiktų, o kaip kitiems?
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 3:26 pm

Man tai:
:Saldžių sapnų
:Vanduo
:Čia suradau tau
Atgal į viršų Go down
Vaiva

Vaiva


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2011-03-16

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 5:56 pm

Man šiaip labiausiai patinka tie patys kaip ir Slaptukei, bet labiausiai paroda:
::Vanduo
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 6:08 pm

Ir aš kažkaip labiau linkstu prie vandens parodos, nors kaip ir sakiau man patinka visos.
Palaukim dar kieno nors nuomonės ir nuspręsim :)
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 6:11 pm

Na vandens paroda Dreamery nesenai buvo, aš siūlyčiau kad ir šuo ir šeimininkas. :DD Nu kažkas panašaus, kad matytųsi tarp šuns ir žmogaus kažkoks ryšys.
Atgal į viršų Go down
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 6:15 pm

Ett, na, jei jau buvo Dreamery, tai tos pačios nebedarysim. Man patinka Color pasiūlymas, ir aišku siūlykit dar daug daug variantų, kad galima būtų iš ko rinktis :DD
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 6:23 pm

Na man ir patinka Color pasiūlymas.
Dar galima kokią parodėlę kur šuo atrodytų juokingai, bet kartu ir mielai.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 6:34 pm

Aha, irgi nebloga mintis. :DD
Atgal į viršų Go down
Vaiva

Vaiva


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2011-03-16

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 11 04 2011, 7:16 pm

Man abiejų patinka.
Atgal į viršų Go down
Flairin.

Flairin.


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-03-02
Age : 27
Miestas : Rena

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeAntr. 12 04 2011, 5:56 pm

Aš už parodėlę "Mieliausia mimika" :DD
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimeTr. 13 04 2011, 4:40 am

Gal kas dar irgi už? :DD
Nes tada padarytumėm registracija jei būtų daug norinčių. ^^
Atgal į viršų Go down
Vaiva

Vaiva


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2011-03-16

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePen. 22 04 2011, 12:38 pm

Kada prasidės parodos?
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 13 06 2011, 6:37 pm

Sveiki maščiau aš maščiau čia su tom parodėlėm ir sumaščiau šiokiu tokų idėju.
:: Mieliausias metu šuo '11
:: Gražiausios akutės '11
:: Mano geriausias draugas
:: Bėgam! (pagautas kadras kur šuo bėgime)
Kolkas tiek :D
Atgal į viršų Go down
Flairin.

Flairin.


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-03-02
Age : 27
Miestas : Rena

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 13 06 2011, 7:42 pm

O aš norėčiau agility varžybų. Kažkaip užsikabinau ant jų dabar :D
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitimePir. 13 06 2011, 7:44 pm

:D Ok galėtume ir varžybas surengt ,jei tik admin leis ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateinantys renginiai ir pasiūlymai   Ateinantys renginiai ir pasiūlymai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ateinantys renginiai ir pasiūlymai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nusiskundimai,atsiliepimai ir pasiūlymai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Pasibaigusios ar uždarytos parodos ir varžybos,bei jų rezultatai.-
Pereiti į: