We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Raelynne
Savininkas
Raelynne


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2008-10-16
Age : 28
Miestas : Kaunas

Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI   Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI Icon_minitimeKv. 28 07 2011, 6:18 pm

Taigi taigi, štai ir mano manymu mūsų visų taip ilgai laukti šios kiek užsitęsusios parodos rezultatai! Tad iš karto einu prie reikalo.

I-oji VIETA atitenka Bellai priklausančiai Deimantui. Sveikiname! 12 000lt. + dovanų komplektas.

II-oji VIETA atitenka Olive, kuris priklauso Leey. Sveikiname! 9 000lt. + dovanų komplektas.

III-oji VIETA atitenka Colby priklausančiam Flairin. Sveikiname! 6 000lt. + dovanų komplektas.

Na, ir IV-oji VIETA atitenka Vivi Gold, kuri priklauso Leey. Taip pat sveikiname! Jūs gaunate 3 000lt.

Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI Mimika

Tai va, iš karto noriu padėkoti visiems balsavusiems už Bellą bei pasveikinti Flairin ir Leey. Kas dėl komplekto, aš stengiausi, tai tikiuosi patiks! :)
Atgal į viršų Go down
http://deimantas.niceboard.net
Flairin.

Flairin.


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2010-03-02
Age : 27
Miestas : Rena

Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI   Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI Icon_minitimeKv. 28 07 2011, 6:21 pm

Komplektas labai labai mielas Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI 445393 Dėkoju už trečią vieta visiems bei sveikinu Leey ir Bellą :DD
Atgal į viršų Go down
 
Parodos “Mieliausia mimika 2011” REZULTATAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Parodos “Geriausias šuolis 2011” REZULTATAI
» Parodos "Geriausias duetas 2011" rezultatai
» “Palydint rudenį 2011” REZULTATAI
» "Mano žaislas '11" Rezultatai
» Mistiškiausios foto '10 rezultatai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Pasibaigusios ar uždarytos parodos ir varžybos,bei jų rezultatai.-
Pereiti į: