We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Afroditė (Kalytė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Afroditė (Kalytė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Afroditė (Kalytė)   Afroditė (Kalytė) Icon_minitimeAntr. 01 11 2011, 10:01 am

Afroditė (Kalytė) Profile_580_938011
Afroditė

Gimimo data: 2009/05/10
Veislė: Vipetas
Priklauso man nuo 2011.06.02

Afroditė (Kalytė) An_angel_by_laura75325

Afroditė (Kalytė) Elly_and_butterfly_by_laura75325-d3r95lv

Meilė iš pirmo žvilgsnio. Taip man buvo su Dite,pamilau ją iš pirmo žvilgsnio ir kasdien ta meilė vis stiprėja ir stiprėja. Kartais susimąstau kaip tokiame purviname ir pykčio pritvinkusiame pasaulyje galėjo atsirasti tokia nuostabi butybė kaip Ditė. Ji - mano šuns idealas Ji - šuo kurio neiškeisčiau į milijardą. Ji - viskas ko trokštu ir ką turiu.

Afroditė (Kalytė) Profile_580_1397284

Afroditė (Kalytė) Together____by_laura75325-d3f3gz5

Afroditė (Kalytė) Elly_running_by_laura75325-d32jq91

Kiekvienas šeimininkės žodis - šventas. Nepaklusti šeimininkystės žodžiui - nuodėmė. Afroditės nereikėjo to mokinti ji nuo pat mažumės pakluso ,be jokios dresūros,be nieko. Tiesiog iš žodžio,žodžio kuris jai šventas. Ši kalytė nusipelnė savo vardo ji - grožio deivė. Taip pat ji gailestingumo ir meilės deivė,ši grožybė paguos kiekvieną liūdinti padara nesvarbu kokios jis rūšies,pyktis jei nežinomas dalykas,ji net tokio žodžio nežino. Afroditė (Kalytė) 450519

Afroditė (Kalytė) All_flowers_for_you_by_laura75325

Afroditė (Kalytė) Kaboom_by_laura75325

Afroditė (Kalytė) Dadaaa_by_laura75325

Svarbios datos:
Spoiler:

Afroditė (Kalytė) Whippet_silhouette_by_laura75325

Ditės inventorius:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo kammi, Kv. 01 12 2011, 5:53 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Afroditė (Kalytė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Afroditė (Kalytė)   Afroditė (Kalytė) Icon_minitimeKv. 03 11 2011, 11:49 am

Linksma atvarau pas geriausia iš geriausių. Ditė linksmai šokinėja ir maskatuoja uodega pagaliau mane pamačiusi. Aš savo ruožtu atsiklaupiu ir pakėlusi ją apsuku ratu. Tuomet nuleidžiu ir išbučiuju jos mielą snukutį,Afroditė atsako man tuo pačiu švariai nulaižydama veidą.
-Kaaip aš tavęs pasiilgau!-Sušunku ir dar kartą pakštelnu gražuolei į snuktį.
Įsimetu į kišenę kamuoliuką, skanėstų maišelį ir maišelį kurio paskirtį geriau nutylėti... Afroditė (Kalytė) 311410 Galiausiai užsegu Ditei antkaklį ir prisegu pavadėlį,iškeliaujam pas Lucy.
--------------------------------------------------------------
Grįžtam,Ditė iškišusi liežuvį,vos paleista nuo pavadėlio puola prie vandens dubėnėlio,net antkaklio nuimti nespėju :D. Palaukiu kol kalaitė atsigers ir švelniai ją paglostau,tuomet nuimu antkaklį ir sušeriu Ditei keletą skanėstų. Sudėjusi visus pasiimtus daiktus į vietas,atsisveikinu su Afrodite ir įsitikinusi jog jai nieko netrūksta ,išeinu.
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Afroditė (Kalytė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Afroditė (Kalytė)   Afroditė (Kalytė) Icon_minitimeŠt. 05 11 2011, 11:59 am

Niūniuodama kažkokia dainužėle kurios žodžio neprisimenu atšlepsiu pas panelę Afrodite. Ji meiliai kaip kačiukas pasitrina apie kojas ir man pasilenkus švariai nulaižo rankas. Paglostau jos galvą,pakasau paausius ir atsistojusi pasiimu skanėstų maišelį,Ditės antkaklį ir pavadėlį. Susikišu skanėstų maišelį į kišenę ir prisegu Dite,išeiname.
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Afroditė (Kalytė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Afroditė (Kalytė)   Afroditė (Kalytė) Icon_minitimeSk. 04 12 2011, 1:02 pm

Pūškuodama nuo svorio rankose šlepsiu kolidoriumi tarp kambariukų. Galiausiai prieinu savo numylėtinės kambarį ,nutaisau atsiprašoma išraišką ir koja paspiriu kambariuko duris ,kadangi abi rankos užimtos. Žvilgtelnu vidun ir mano žandikaulis atsipalaiduoja. O rankos atleidžia maišus ir jie nukrenta ant žemės,negaliu net pajudėti. Patikėkite,negalėtumėte pajudėti ir jūs jei išvystumėte tokį reginį. Smalsu kokį? Taigi vaizdas maždaug toks:
Mano numylėtoji panelė guli vidurį kambario visą aplipusi pūkais ir sustingusi žiopso į mane. Visur aplink pilna pūkų ir suplėšytų pagalvių,visas kambarys atrodo lyg po karo...
Galiausiai atitokstu,beveik tą pačia akmirką atitokstą ir Ditė ,ji galima sakyti skrisdama nubėga ir paiselepia už sofos. Atsidūtu.
-O aš tau parnešiau dovanų,-Piktokai rikteliu.
Tačiau greit susiprotėju jog čia mano pačios klaida ,juk šitiek laiko neaplankiau savo šunytės... Dar kart atsidūstu,padedu maišus ir imuosi tvarkyti kambario. Maždaug po pusvalandžio kambarys ,tampa panašus į kambarį ,o ne į viščiukų fermą,iškrapštau iš po sofos Dite ir ją išmaudau,tuomet išdėlioju maišų turinį į vietas,taigi dubenėliai atsiduria šalia naujutėlaičio guolio,maisto maišas keliauja į spintelę,nauji paltukai į spintą ,naujas antkaklis su pavadėliu atkeliau prie Ditės ir yra skubiai užsegami,taip pat uždedamas paltukas.
-Na ką,keliaujam,mažoji pokštininke,-Nusijuokiu ir paglostau savo mylima padaužą.
Išeiname.
------------------------------------------------------
Grįžtam,Ditė iškišusi liežuvį,vos paleista nuo pavadėlio puola prie vandens dubėnėlio,net antkaklio nuimti nespėju :D. Palaukiu kol kalaitė atsigers ir švelniai ją paglostau,tuomet nuimu antkaklį ir sušeriu Ditei keletą skanėstų. Sudėjusi visus pasiimtus daiktus į vietas,atsisveikinu su Afrodite ir įsitikinusi jog jai nieko netrūksta ,išeinu.
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Afroditė (Kalytė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Afroditė (Kalytė)   Afroditė (Kalytė) Icon_minitimeAntr. 06 12 2011, 1:35 pm

Ateinu pas savo brangiausiają.
-Na ,ka mažyt,vykstam į Agility stovykla,-Nusišypsau ir susirandu jos naujijį antkaklį i pavadėlį.
Uždedu paltuką,užmaunu antkaklį,prisegu pavaduką. Į tašę įsidedu jos maisto ir didelį skanėstų poką.
-Keliaujam,-Nusišypsau ir mes išeiname.

Šuo išvežtas į Dreamer šunyną Agility stovyklai,gali būti jog pasiliksim ten visam laikui.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Afroditė (Kalytė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Afroditė (Kalytė)   Afroditė (Kalytė) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Afroditė (Kalytė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Atlantida (kalytė)
» Layla (kalytė)
» Mica (kalytė)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: