We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :)   Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Icon_minitimePen. 10 08 2012, 7:54 pm

Sveiki,mieli draugai. Taigi Rae išrinko mane admin ir... Dingo. Nebesusiekiu su ja nei per čia nei per skype,o jokių kitų kontaktų neturiu. Man buvo labai gaila,nes ,kadangi esu sąžiningas žmogus ,be jos sutikimo nedrįsau nieko daryti,tad Deimantas paskendo užmarštin,vos įsižiebus vilčiai. Tačiau šiandien naršydama internete vėl jį prisiminiau,prisiminiau kokie visi drauge mes buvome laimingi,prisiminiau kaip šis šunynas nuspalvindavo mano pasaulį,kaip vien jo dėka aš šypsojausi,kuomet už lango pliaupė lietus,kaip vien jo dėka skambėjo mano juokas ,kuomet atrodė niekas daugiau nebepraliksmins ir tuomet aš supratau,kad kas bus - tas bus,bet Deimantas privalo atgimti. Galbūt šis mano sprendimas vėliau pridarys galybe problemų,prolemų kurios man atsilieps,bet kitaip aš negaliu ir nusprendžiu,jog bandysiu kažką daryti pati. Bandysiu kelti Deimantą be Raelyne sutikimo. Labai tikiuosi sulaukti jūsų palaikymo. Jei tik Raelyne grįš ir atsilieps į mano klausimus,prižadu toliau elgtis pagal jos valia,tačiau kol kas veiksiu viena.

Pagarbiai ir su didžiule meile,visada jūsų - Kammi.
Atgal į viršų Go down
Stillslaptuke
Agility trenerė ir Koshi globėja.
Stillslaptuke


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2012-06-21

Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :)   Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Icon_minitimeŠt. 11 08 2012, 10:38 am

Myliu tave Kamiuk už tai ,kad nepalieki, nenuvyliai ir atgaivinai, net neįsivaizduoji kaip pradžiuginai mane kai galėjau vėl pamatyti Deimantą atsinaujinusi, nepasiduok ir toliau stenkis:)
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :)   Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Icon_minitimeŠt. 11 08 2012, 11:33 am

Ačiū labai už palaikyma,tavo žodžiai man išties padeda. Na ,o jei jau pradėjau prižadu nepasiduoti. Kas bus ,tas bus ,bet aš noriu matyti Deimantą tokį koks buvo prieš metus. Ir aš matysiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :)   Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kreipimasis į jus,mieli vartotojai :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: ~~ Pirmasis slenkstis ~~ :: Didysis administracijos pastatas-
Pereiti į: