We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nana(patelė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Nana(patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nana(patelė)   Nana(patelė) Icon_minitimeAntr. 01 11 2011, 2:38 pm

Nana(patelė) 5513098872_b3aafe89c3_z
Nana


Šuns veislė-Pekinas
Šuns amžius-1 metukai
Šuns ūgis ties gogu-20 cm
Šuns paskirtis-Parodos
Šuo priklauso man nuo 03-24-2011
Šuns svarbios datos-Kol kas nėra.

Nana(patelė) 4204043011_503f494bba

Nana-Tai kalytė kuri visada kovos už save ir savo šeimininka,visada užtos jį ir nepasiduos.
Ji yra žaisminga ir linksma.Lekavimo mašina kuri vis dar nesustoja.
Gražios spalvos neaukšta kalytė,gražiu snukučiu ir tikro pekino kūno sudėjimu.
Nors pati nemėgstu kai pekinai būna ilgu kailiu,bet ši mane patraukė kad jos kailis netoks ir didelis,o jos spalva-ji nuostabi.
Užriešianti savo liežuviuka iki nosies lekia pagal kamuoli ir jį atneša.
Kartais nutaiso tokia mina kad užsimušk.
Panelė fotogeniška nors ir nemėgsta fotoaparatų.

Fotoalbumas:
Nana(patelė) 4322197924_cbd42e41b0_z
Nana(patelė) 4495196786_2e1078421c_z
Nana(patelė) 4445518061_0a043caac8_z
Nanos daiktai:
Nana(patelė) 31574028
Daugiau nuotrauku:
https://s1195.photobucket.com/albums/aa383/BananaShakeMilk/Nana/
Atgal į viršų Go down
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Nana(patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nana(patelė)   Nana(patelė) Icon_minitimeSk. 06 11 2011, 10:49 am

Taigi lėtu žingsneliu atžingsnuoju pas Nana, muzika skamba mano telefone. Kažin ką pamanys šunys? Taigi eidama link Nanos kambario išgirstu daug balsų, tai ten tai šian vis koks amsėjimas.
Galiausiai prieinu prie to išrinktosios kambario. Praveriu duris, amžoji pekinė iškart pribėgo, vizgindama savo '' šluota,,.
- Sveika, Nana. - paglostau jos galvą ir įžengiu vidun į apkuista kambarį. Paskui save uždaau duris. Nana vikriai nubėga ant fotelio ir jame susirango.
- Na kaip tau nauji namučiai? - praieinu pro išmėtytus žaislus link spintelės. Atidarau, o ten viskas taip baisiai sukuista Nana(patelė) 53656
Gerai pasiknisus atradau ir pavadėlį, tada jieškojau antkaklį. Gerai paieškojusi radau ir antkaklį, kuris nukištas už ėdalo.
- Ir kaip čia viską apleidau?:S - pasiėmusi kelis skanėstus ir žaisliuką prieinu prie kalytės.
Lengvai uždedu antkaklė ir prisegu pavadėlį.
- Keliaujam pas nają draugę? - Nana garsiai sulojo ir nušokusi nuo fotelio '' nusitempė,, mane prie durų.
Atidarau jas ir mes išeiname.


Parvedu merginą į kambarį. Prie durų nusegu pavadėlį ir nuimu antkaklį. Vos man pravėrus duris, Nana iškart nubėga ir susirango ant fotelio pradeda snausti.
- Negi tokia pavargusi? Nana(patelė) 3112938758 - sudedu visus daiktus į vietą.
Tada sutvarkau sukuista spintelę. Iš spintos( kur sudėti visi Nano drabužiai:D) išsitraukiu siurblį. Kolkas jį palieku, sudedu žaislius į vietą ir išplaunu dubenėlius. Išsiurbluoju kambarį. Nana toliau miega. Padėjus siurblį gryžtui prie dubenėliu, juos pripildau vandens ir maisto. Padedu juos prie guolio. Paglostau pakinę.
- Na čiau gražuolę - Vėl įsijungiu muzika ri išeinu.
Atgal į viršų Go down
 
Nana(patelė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Volungė (patelė)
» Petey(patelė)
» Raisin(Patelė)
» Vesta(patele)
» Shameera(patele)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: