We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Petey(patelė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Petey(patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Petey(patelė)   Petey(patelė) Icon_minitimeŠt. 05 11 2011, 10:11 pm

Petey(patelė) 6284748745_b45ee1c91d_z

Petey
Star War X Nisha

Šuns veislė - Pekinas
Šuns amžius - 5 metų
Šuns ūgis - 25 cm ties keterą
Šuns lytis - Patelė
Šuns paskirtis - Agility, parodos

Petey(patelė) 5980045213_737dde0f62_z

PETEY - Ir vis dėl to , meilė iš pirmo žvilgsnio. Man buvo nusispjaut į Petey amžių, man buvo nusispjaut, kad jos antros akies nėra. Aš joje pamačiau daug daugiau negu rodo jos išorė. Tada pastebėjau ir spalvą, nuostabi juoda kalytė su baltomis dėmėmis. Negi gali būti dar geriau?
TAIP gali būti ir geriau. Ar daug girdėjot apie pekiną kris dalyvauja - agility? Ne? Na štai prieš jūsų akis astiveria agility megėja Petey.
Ši pekinukė pasižymi ir gudrumu, ji klastinga ir gudri, žaislminga ir miela.
Tai manoji Petey

Petey(patelė) 5606759858_f6cf61c20d_z

Petey(patelė) 5380312040_fdee35ce06_z

Petey(patelė) 4979797102_e81a2ba79e_z

Petey
Atgal į viršų Go down
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2011-03-10
Miestas : Kaunas

Petey(patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Petey(patelė)   Petey(patelė) Icon_minitimeSk. 06 11 2011, 11:56 am

Lėtu žingsneliu nuo Nanos kambario su pačia Nana atkeliaujam pas antrają pekinę. Pripažinsiu, man pekinų manija:D Tat jei turit parduot pekiną iškart galit sakyti manXD
Ok gryžtam prie Petey. Atidarau duris. Abi pekinės iš pradžių nedrąsiai viena kitą apuosto.
Galiausiai pradeda žaisti. Abi begioja po kambarį.
Tik po kurio laiko Petey pastebi manę ir prieina.
- Na sveika gražuolę. - paglostau kalytės galvą. Ji lyžteli mano ranką, nusišypsau ir palieku merginas žaisti.
Pati atsisėdu ant fotelio ir stebiu jas. vien vienai kanda, kita kitai kanda .Abi begiojaXD Toks jū žaidimas.
Galiausiai po kiek laiko nuėjau prie spintelės, pasiėmiau pavadėli ir antkaklį, kelis Petey skanėstus. Pasišaukiau merginą.
Kai ji pribėgo, uždėjau antkaklį ir prisegiau pavadėlį. Pasigavau Nana ir mes visos trys išėjom.


Gryžome. Nusegiau pavadėli ir nuėmiau antkaklį nuo Petey. Abi marginos pradėjo žaisti vėl:D
Po kurio laiko pasikviečiau Naną ir ją pisisegiau.
- Na iki gražuolę. - pagloščiau Petey ir mes išėjom
Atgal į viršų Go down
 
Petey(patelė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Molly (patelė)
» Pixie(Patelė)
» Nana(patelė)
» Zarina(patelė)
» Lola(Patele)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: