We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lassie (sav. Čilė)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Čilė

Čilė


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-10-29

Lassie (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lassie (sav. Čilė)   Lassie (sav. Čilė) Icon_minitimePen. 18 11 2011, 6:04 pm

Lassie (sav. Čilė) Lassie2

ŠUNS INFORMACIJA :

Šuns vardas : Lassie
Šuns lytis : Kalaitė
Šuns veislė : Kolis.
Gimimo data : 2008.02.19

FOTOALBUMAS :

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Lassie (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lassie (sav. Čilė)   Lassie (sav. Čilė) Icon_minitimeŠt. 19 11 2011, 11:11 am

Ateinu pas šį šuniuką. Raminamai jį paglostau ir atsidarau veterinarės reikmenu lagaminėlį tuomet imuosi darbo.
Šuniui buvo atlikta:
Spoiler:

Rekomendacijos:
Spoiler:


Išvados: Šuo sveikas ir paskiepitas nuo visų galimų ligų.

Jūsu veterinarė kammi. 2011-11-19
Atgal į viršų Go down
Čilė

Čilė


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-10-29

Lassie (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lassie (sav. Čilė)   Lassie (sav. Čilė) Icon_minitimeŠt. 26 11 2011, 10:22 am

Ateinu pas kalaitę. Ši tradiciškai laukia, kol jai skirsiu dėmėsį. Greitai sutvarkau kambarį, įpilu pašarą, vandenį, sušukuoju Lassie ir mes patraukiame pasivaikščioti.
Atgal į viršų Go down
Čilė

Čilė


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-10-29

Lassie (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lassie (sav. Čilė)   Lassie (sav. Čilė) Icon_minitimeŠt. 26 11 2011, 10:32 am

Grįžtame, nusegu kalaitei pavadį ir ši nueina ilsėtis, aš tuo metu sutvarkau jos daiktų spintelę ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Lassie (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lassie (sav. Čilė)   Lassie (sav. Čilė) Icon_minitimeKv. 01 12 2011, 5:13 pm

Ateinu pas savo naujaja prižiūrėtinę ir paglostau ją. Jinai apsuoto svetimą kvapą ir pradeda trintis į mane. Aš nusijuokiu ir paglostau Lassie. Uždedu jai ankaklį ir prisegu pavadėlį. Išvedu ją iš jos kambariuko ir pririšu prie durelių. Jinai atsigulą, o aš greitai sutvarkau ir įdedu maisto, įpilu gerti. Atrišu Lessie ir mes išeiname.


*****

Gryžome su Lassie į jos namelius. Įvedžiau ją į jos aptvarėlį ir nuėmiau ankaklį prie kurio buvo prisegtas pavadėlis. Sušukavau ją ir palikau ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Lassie (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lassie (sav. Čilė)   Lassie (sav. Čilė) Icon_minitimeSk. 04 12 2011, 5:23 pm

Ateinu pas Lessia ir paglostau ją. Jinai pradeda ant manes šokinėti aš nusijuokiu ir pridedu jai valgyti ir ipilu vandens. Papurenu jos guolį ir iššukuoju ją. Uždedu ankaklį ir prisegu pavadėlį. Paimu į rankas pavadį ir mes išeiname.


----------------------------------------------------Po treniruotės-----------------------------------------------------------------

Gryžome su Lessia į jos kambariuką. Pagloščiau ją ir daviau skanėstą. Nuimiau ankaklį ir palikau ją ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lassie (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lassie (sav. Čilė)   Lassie (sav. Čilė) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lassie (sav. Čilė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Uschi (sav. Čilė)
» Sora (sav. Čilė)
» Clementine (sav. Čilė)
» Samantha (sav. Čilė)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: