We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Samantha (sav. Čilė)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Čilė

Čilė


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-10-29

Samantha (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Samantha (sav. Čilė)   Samantha (sav. Čilė) Icon_minitimePen. 18 11 2011, 6:12 pm

Samantha (sav. Čilė) Samantha1

ŠUNS INFORMACIJA :

Šuns vardas : Samantha
Šuns lytis : Kalaitė
Šuns veislė : Labradoras
Gimimo data : 2009.09.27

FOTOALBUMAS :

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Čilė

Čilė


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-10-29

Samantha (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samantha (sav. Čilė)   Samantha (sav. Čilė) Icon_minitimeŠt. 19 11 2011, 9:37 am

Atbėgu pas kalaitę, ši mane apipila bučiniais, po kiek minučių atsisėda ir kantriai manęs laukia, kol tvarkau kambarį. Greitai įpilu pašarą ir vandenį, dar kiek su Sam' pažaidžiu ir užsęgusi pavadį paraginu kalaitę eiti.
~
Grįžtame. Palieku kalaitę ilsėtis po treniruotės.


Paskutinį kartą redagavo Čilė, Pen. 25 11 2011, 10:47 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kammi
Savininkas
Kammi


Pranešimų skaičius : 190
Join date : 2011-06-11
Miestas : Kaunas

Samantha (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samantha (sav. Čilė)   Samantha (sav. Čilė) Icon_minitimeŠt. 19 11 2011, 11:15 am

Ateinu pas šį šuniuką. Raminamai jį paglostau ir atsidarau veterinarės reikmenu lagaminėlį tuomet imuosi darbo.
Šuniui buvo atlikta:
Spoiler:

Rekomendacijos:
Spoiler:

Jūsų veterinarė kammi 2011-11-19

Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Samantha (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samantha (sav. Čilė)   Samantha (sav. Čilė) Icon_minitimeKv. 01 12 2011, 5:23 pm

Atėjau pas Samatha ir pagloščiau ją. Jinai taipat mane apuostė ir pradėjo trintis į mane. Aš nusijuokiau ir ją sušukavau.
-Na ka. Prasijudinsim kaulus?- Pasakiusi nusijuokiau ir uždėju jai ankaklį ir prisegiau pavadėlį. Paėmu pavadėli ir laisvai jai duodu eiti netemdama. Išvedu ją.

***

Gryžtame po treniruotės ir aš ją įvedu į jos aptvarą. Įdedu atsigerti, įpilu vandens ir paurenu jos guolį. Įdedu skanumėlių į bliūdelį ir paglostau ją. Nusegu pavadėlį ir nuėmu ankaklį. Palieku ją ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Samantha (sav. Čilė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samantha (sav. Čilė)   Samantha (sav. Čilė) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Samantha (sav. Čilė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lassie (sav. Čilė)
» Uschi (sav. Čilė)
» Sora (sav. Čilė)
» Clementine (sav. Čilė)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: