We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ashley (patelė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Leey.

Leey.


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-03-03

Ashley (patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ashley (patelė)   Ashley (patelė) Icon_minitimeŠt. 13 03 2010, 7:12 pm

Ashley (patelė) I38_78452

Ashley.

Šuns veislė: Labradoras.
Šuns lytis: Patelė.
Žirgo metai: 3 m.
Šuns spalva: Juoda.
Dabartinis šuns sąvininkas: Leey.

Ashley virtualūs laimėjimai:

Pirma vieta parodoje: ''Gražiausios Akytės 09'' Šunynas : Efektas.
Antra vieta parodoje: ''Didžiausias miegalius 10" Šunynas : Frezija.
Trečia vieta parodoje: ''Gražiausias snukutis 09'' Šunynas : Efektas.
Trečia vieta parodoje: ''Meniškiausia nuotrauką 09'' Šunynas : Efektas.
Trečia vieta parodoje: ''Žaismingiausias šuo 09'' Šunynas : Efektas.
Trečia vieta parodoje: ''Gražiausias šuniukas 10'' Šunynas : Frezija.

Ashley (patelė) I38_4556456

Šuns charakteris:
Ashley – yra vienas mano patikimiausiu ir paklusniausių šunų. Ši nuostabi juoda kalytė yra be galo nuovoki, sumani, draugiška, gero būdo, meili ir atleidi. Pasižymi ji fantastiška uosle. Ashley – protingas ir lengvai dresuojamas šuo, nes ji sparčiai išmoksta komandų ir trokštą įtikti man. Savam šeimininkui. Ashley – visad puikiai pasirodo lauko bandymuose ir paklusnumo varžybose. Ashley tokios varžybos teikia begalę džiaugsmą. Ashley visada nori būti laisva, be pavadėlio. Be galo mėgsta ilgus pasivaikščiojimus. Mėgsta plaukti ir atnešti daiktus.

Ashley (patelė) I38_4655646

Fotoalbumas:

Ashley (patelė) I38_45456456
Ashley (patelė) I38_4756456
Ashley (patelė) I38_45456
Ashley (patelė) I38_46456
Ashley (patelė) I38_7456
Ashley (patelė) I38_55
Ashley (patelė) I38_5646465
Atgal į viršų Go down
Leey.

Leey.


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-03-03

Ashley (patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley (patelė)   Ashley (patelė) Icon_minitimeTr. 17 03 2010, 4:45 pm

Su šliopkėm atšlipinu pas Ashley, kalytė tingiai vartėsi prie šilto radiatoriaus. - Ashley, - švelniu balsu pašaukiau. Kalytė kilstelėjo galvytę, pamačius mane pradėjo vizginti uodegą. - Tai nori pasakyt neateisi iki manęs? Ashley mikliai atsistojo ir pribėgo. - Good girl. Ashley (patelė) 166819 Padaviau skanėstą. - Tai gal traukiam į lauką, bus smagu, dabar kaip tik sninga. Ashley pasišokinėdama sulojo. - Tai šaunu, keliaujam, paėmiau pasaitėlį. Nulipome laiptais žemyn. Užsidėjau batus, užsimečiau striukę prisegiau pasaitėlį, taigi patraukėme laukan.

****

Po valandos parsigrūdome namo. Nusegiau pasaitėlį, Ashley pavaliau šlapias letenas, kad nepritopotų namuose. Kartu nėjome į virtuvę, įpyliau kalytei ėsti. Kol kalytė buvo užsiėmusi patraukiau pas kitus savo dog'us. Ashley (patelė) 14218
Atgal į viršų Go down
Leey.

Leey.


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-03-03

Ashley (patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley (patelė)   Ashley (patelė) Icon_minitimePen. 28 05 2010, 11:21 am

Po Donio atskubėjau pas Ashley. - Sveika. :* Pašėriau kalytę. Pasiėmusi šepečius iššukavau kailiuką. Pakirpau nagus, išvaliau ausis. Žodžiu sutvarkiau viską kas buvo būtiniausia. Vėliau išleidau mergyčką į kiemą palakstyti ir išsidūkti.
Atgal į viršų Go down
Leey.

Leey.


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-03-03

Ashley (patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley (patelė)   Ashley (patelė) Icon_minitimePen. 04 06 2010, 4:56 pm

Giedra ir labai gražią dieną ateinu pas Ashley.
-Labas mažę. ;** Prieinu prie kalytės pakibinu, ši paprašo,kad pakasyčiau papailvę. - Ech ko tik nepadarysi dėl savo keturkoju. - Tuoj tave pašersiu ir eisim pasimagint į lauką, nes šiandien labai nuostabi dieną. ;D Nubėgau prie Ashley dubenėlio.Ashley kiūtino man iš paskos vizgindamą uodegą.
Atsidariau spintelę išsitrakiau ėdalo dežutę. Pribėriau į dubenėli ėdalo. Įpiliau iš asočio ir šviežio vandens. Palaukiau kol Ashley visiškai bus paėdus. Kaip kalytė atsitraukė nuo savo dubenėliu pribėgo prie manęs. Abi nudundėjom laiptais. Ir išpėdinom laukan..

****

Po kelių valandų tingiai peržengėm namų slenkstį. Nusegiau pasaitėlį. Ashley aplėkė visą pirmą aukštą. Abi išvargusios nupėdinom į mano kambarį...
Atgal į viršų Go down
Leey.

Leey.


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-03-03

Ashley (patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley (patelė)   Ashley (patelė) Icon_minitimeTr. 23 06 2010, 7:29 am

Anksti ryte atskubu pas savo mylama Ashle. Ši išsidrėbusi and žemės,snuduriuoja. Pamato,kad einu link jos pakelia galvytę ir laukia.
-Labas Ashle. Kalytė sululoja kelis kartus. Greta. Kalytė pakyla ir pirbėga iš dešinės prie kojos ir sustoja.
-Šaunuolė,-pagiriu. Laisvai. Prieinu prie Ashley iš tiesiu ranką. - Sedėt. Ashley maloniai atsisisėdą.- Na duosi labas? Ashley aukštai iškelias viena letą kuri juda link manęs.
Aš ja paimu, pasisveikinu.-Aj, tu mano šaunuolė. Paglostau snukuti. Ši atsigula ir paprašo,kad paglostyčiau papapilvę. Ak,ko tik nepadarysi dėl savo šunų. ;D
-Na,gerai.Dabar einam pamaitinsiu tave. Pajudu iš vietos,Ashley iš paskos bėga visgindama uodegą. Paimu jos bliuduk1 su užrašu Ashley ir įpulu ėdalo,pakeičiu vandenį.
Per ta laiką nubėgu susirandu pasaitėlį,ir šukas. Kai jau grįžtu pas Ashley ši jau būna paėdus. Dar šektiek palaka vandensn. Išeinam iš mano kambario ir nusileidžiam laipais žemyn. Užsegu pavadėlį. Patraukiam pro lauko duris....

*******

Po ilgo pasivaikščiojimo. Grįžtam namo. Nusegu pavadėlį ir padedu į vietą. Palieku Ashley žaidžiančia, o aš patraukiau pas kitus šunis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ashley (patelė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley (patelė)   Ashley (patelė) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ashley (patelė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lola(Patele)
» Volungė (patelė)
» Petey(patelė)
» Raisin(Patelė)
» Vesta(patele)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: