We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Darleen (Sav. ColorMeCrazy)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 07 11 2010, 1:10 pm

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 4753319578_180a5136aa_z

Darleen

Šuns amžius: 5 metai.
Šuns lytis: Patelė.
Šuns veislė: Pudelis.
Šuns paskirtis: Parodos, Agility.

http://www.flickr.com/photos/57935283@N00/3022651938/in/set-72157594567068893
http://www.flickr.com/photos/57935283@N00/2401104563/in/set-72157594563438977

Priklauso man nuo: 2010-11-07

Praėjo beveik aštuoni mėnesiai kaip aš su ja. Ir galiu pasakyti, kad ji yra jau daug kas. Ji buvo pati pirmoji pas mane atsiradusi, dabar pas mane net septyni šunys. Galbūt Darleen savo laiku buvo kiek nustumta į šalį, nes naujaisiais šuniukais reikėjo pasirūpint taip pat, jie galbūt skynė aukštesnes vietas parodose ar varžybose, bet aš žinau vieną - Aš su Darleen dar sugrįšiu. Nes tik su ja varžybinėje aikštėje jaučiuosi tokia pakilėta, tokia stipri ir nenugalima su ja. Ji man parodė patirtį ir kelią, todėl žinau, kad jos niekad nepaliksiu. Negalėčiau, nes ji jau yra daug kas man, daug kas mano širdyje. <3

VŠ pasiekimai:

Spoiler:

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 4266664671_ba633a16cc_z

Darleen reikmenys:

Spoiler:

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 2993353836_b8f13245e7_z

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 2793292069_ee52f50b05_z


Paskutinį kartą redagavo ColorMeCrazy, Tr. 28 12 2011, 8:11 pm. Redaguota 15 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 07 11 2010, 1:39 pm

Ateinu pas savąją juodčkę. Darleen iškarto pribėga prie manęs.
-Na ką, Dare, nauji namai mūsų,-paglostau jos galvytę ir duodu skanėstą.
Juodukė vizgino uodegą ir klausiamai į mane žiūrėjo.
-Ak taip, einam pasivaikščiot. Šiandien nieko rimto nebus, užtat Cailui bus. :DD
Prisegu Darleen antkaklį ir pavadėlį ir išeiname.

~~

Grįžtame patenkintos. Nusegu viską Darleen ir patikrinu dubenėlius. Visko yra, tik pakeičiu vandenį. Pasilieku dar kambariukį ir aptvarkau kambariuką, kad viskas būtų švaru ir gražu. Viską baigus, atsisveikinau su Darleen ir išbėgau pas Cailą.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeŠt. 13 11 2010, 1:19 pm

Ateiname su Horal pas velniūkštę. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 788884
Darleen mane pasitinka nežmonišku lojimu, bet tuoj pat nustoja pastebėjus naują draugą.
-Dare, susipažink su Horu,-pasakiau ir paglosčiau gražų ir dailų jos kailiuką.
Kol abu šunys "šnekučiavosi" nuėjau pakeisti Darleen vandenį ir pripilti valgyti. Tik nuėjus giliau į kambarį pamačiau išdraskytą pagalvę. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 253705
-Čia dabar?!-kiek per garsiai užstagiau ir Darleen kalta ir nuleidus galva pati atėjo į kambarį.
Piktai, labai piktai į ja sušnairavau:
-Ak tu, velniau. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 136393 Prigausiu aš tave dar, oj prigausiu. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 564227
Darleen prisigretino prie kojų ir švelniai sucypė. Kiek atsileidus tariau:
-Žinok tu man nepatinki, bet aš tave vistiek labai labai myyliųų. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 391839 :DDD
Viską sutvarkius uždėjau Darleen pavadėlį ir visi išėjome.

~~

Atvedžiau Darleen ir viską atsegiau ir nuėmiau. Velnias nubėgo atsigerti ir ilsėtis.
-Ate, demone. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 826996 -keik prajuokino toks pasakymas jei.
Išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeŠt. 13 11 2010, 5:44 pm

Atbėgu pas Darleen.
-Na, labas aukseli mano,-pasisveikinu su velniu kai ši atbėga tekina pas mane.
-Einame, biški pasitreniruosim. Pirma treniruotė bus normali, o antra apsiruošimui varžyboms. (:
Nieko nelaukus, užsegu Darei pavadėlį ir išeiname.

Agility treniruotė:

Spoiler:

Grįžtame po treniruotės. Esu labai labai patenkinta Darleen. Duodu jei skanėstų ir pakeitus vandenį išeinu. (:
Atgal į viršų Go down
Confetti.

Confetti.


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-05-19

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 18 11 2010, 2:50 pm

· VETERINARĖS APSILANKYMAS ·

P R O F I L A K T I N Ė · A P Ž I Ū R A
  • Šuo paskiepytas nuo visų plintančių ligų ;
  • Apžiūrėtos kojos, kailis, akys - šuo sveikas ;
  • Patikrinta ausų/burnos ertmė - šuo sveikas ;
  • Paimti kraujo mėginiai - šuo sveikas ;


R E K O M E N D A C I J O S
· nėra ·

L E I D I M A S · D A L Y V A U T I · V A R Ž Y B O S E
· leidimas duotas ·
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 18 11 2010, 4:41 pm

Ateinu pas "mažylę". :D
-Labas, Dare,-pasisveikinu su džiaugsmingai atbėkusia juode.
-Nu ką, einam treniruotis, laukia varžybos mūsų.
Darleen vizgina džiaugsmingai uodegą. Nieko nelaukus sutvarkau dubenėlius ir pasiemus pavadėlį užsegu Darei ir mes išeiname.

Treniruotė:
Spoiler:
Grįžome su Darleen. Buvau tikrai ja patenkinta, ir pilnai ja pasitikėjau.
-Šaunuole, juode!-vis dar baisingai ją gyriau.
Darleen patenkinta po treniruotes ėjo ilsėtis, o aš patvarkius kambarį išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 22 11 2010, 6:29 am

Ateinu pas svają mylimiausia, Darleen. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Juodė mane pasitinka lojimu, kaip visada, bet tuoj pat nustoja.
-Laaabas, mažynike,-paglostau jos išpuoselėta kailiuką. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 14218 -Ant varžybų, reikia juk palaikyti formą,-nusijuokiau.
Daviau Darleen skanėstą ir nuėjus prie dubenėliu pakeičiau vandenį, bei įpyliau maisto.
Kai Darleen suvalgė skanėstą, prisegiau jei pavadė, ir mes išėjome.

~~

Grįžome pabėgioje takelyje, ir Darleen nubėgo atsigerti vandens. Kai atsigėrė teko pakeisti, nes viską išlakė. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 499729 Pakeitus, atsisveikinau su Darleen ir išėjau pas Cailą. :}
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 05 12 2010, 4:48 pm

Su Cailean ateiname pas velnią. :DD
Darleen laiminga pribėga, pasisveikina su manimi ir Cailean.
-Laaaabas, juočke,-pratariau ir daviau jei skanėstą.
Kai Darleen jį sučiaumojo, paėmiau pavadėlį ir prisegus patraukėme pas kitus.

~

Atvedu Darleen. Viską nusegu, atsegu, padedu į vietą ir sutvarkau dubenėlius. Šiek tiek paskubom apkopių kambarėlį ir atsisveikinus su Darleen išeinu. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeTr. 22 12 2010, 9:18 am

Ateinu pas savo pasiilgtąją juočkę. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 301809
Juodoji džiaugsmingai mane pasitinka, o aš jei duodu skanėstą.
-Taip, labas, labas, Darle,-nusijuokiau.
Nuėjau pakeisti dubenėlių, kol toji griaužė savo guolyje skanėstą. Baigus dar biški aptvarkiau ir pasišaukus Darleen pasiemiau pavadį su antkakliu:
-Na tai ką, einam pasivaikščiot, išsilakstysi,-paglosčiau juodą jos kailiuką ir prisegus pavadį su antkakliu mes išėjome.

~

Grįžome po pasivaikščiojimo. Darleen visa patenkinta puolė prie vandens dubenėlio, o aš padėjus pavadėlį į vieta dar kiek laiko su ja pabuvau.
Prieš išeidama palikau dar viena skanėstą ir atsisveikinus su pantera išėjau. :DD
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 27 12 2010, 8:24 pm

Ateinu laiminga ir išsišiepus pas savo vienintelę ir šauniausią panterą :DD
-Dareeee! Pažiūrėk, ką laimėjei!-iš ištiesiu jei šaunų guoli bei antkaklį su pavadžiu.
Darleen mane pasitikus smalsiai viską apuosto.
-Nu vąą, turėsi tu dabar du guolius. : D Ir antkaklį su pavadžiais du. :DD
Ir išsitraukus kelis skanėstus pasiūlau Darei. Darleen laiminga juos pasiema ir sugriaužia, o aš pakeičiu dubenėlius ir padedu antkaklį su pavadžiu į vietą. Taip pat neskubėdama padedu guolį arčiau durų, kitoje vietoje nei senasis.
-Turėsi pasirinkimą,-nusijuokiau. :DD
Darleen laiminga įsitaisė ant naujojo guolio, o aš likau labai laiminga, kad mažoji pantera patenkinta naujaisiais daiktais. (:
Dar pabuvus ir praleidus laiką su Darleen išėjau.
Atgal į viršų Go down
Geisha.

Geisha.


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2010-12-01

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 28 12 2010, 12:15 pm

Veterinarės apsilankymas 2010.12.28.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 03 01 2011, 3:08 pm

Ateinu išsišiepus pas savo mylimiausia juodę Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 14218
Plaukuotoji pasitinka mane tiesiog su griausmu, o aš patenkinta ją užniurkau : D
Po to įteikiu jei skanėsta ir laiminga tariu:
-Pantera, mes turim darbo :DDDDDDDDD,-nusižvengiu xD.-Tavęs laukia varžybos, juode, ir mum reikia truputi pasitreniruoti (:
Nubėgus sutvarkau dubenėlius prieš tai dar leidus atsigerti Darei, o po to susirandu jos pavadėlius ir viską prisegus mes išbėgame.

~~

Grįžtame pasitreniravusios ir patenkintos. (: Kaip visad Dare nenusivyliau, tiesa sakant, ta Pantera niekad manęs nenuvilia :DD Matosi, kad stengėsi, o tai svarbiausia. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 74748
Pagyrus dar kartą juodę atsisveikinu ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 18 01 2011, 9:17 am

Ateinu pas išsiilgtąją panterą. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 74748
-Laabas, Dare, kaip aš tavęs pasiilgau!-paglosčiau tą pūkuotą kailiuką.
Ji net lodama mane pasitiko, o aš ją glosčiau, o po to nuėjau pakeisti dubenėlių. Viską aptvarkiau, kas išpilta ar nešvaru. Po to išsitraukiau laimėtus raudoną antkaklį su pavadėliu ir dailiai užsegiau juos Darei.
-Tau tinka jie,-nusišypsojau.-Tai išvis raudona tinka,-nusijuokiau.
Darė labai džiaugėsi, tad nieko nelaukdamos išėjome.

~~

Atitipenome atgalios namo :DD. Nusegu viską Darei, ir dailiuosius pavadėlį su antkakliu padedu į saugią vietą, ir nusprendžiu, kad jie bus tik ypatingom progom, visgi laimėti.
Nenorėdama grįžti namo, pasilieku pas Dare, ir tiesiog sėdžiu ant sofos ir stebiu, kaip mažoji snaudžia prie šono ir suprantu, kaip greitai laikas bėga. Man vis dar atrodo kad ji auga! Nors ji jau visa motera, keturių metukų. Glostau Darleen, o po to, kai suprantu, kad man jau laikas, atsisveikinu su ja ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 25 01 2011, 1:55 pm

Su Cailiuku ateinu pas panterą. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 301809
Darė net su lojimu pasitinka mane ir savo bičiulį Cailean. :DD Pasisveikinau su juode ir davus jei skanėstą leidau jei su Cailu pabendrauti. Pati nuėjau pakeisti jei dubenėlių, o viską pripylus susiradau juodės pavadėlius. : D
-Naa, Dare, jau einam, gana ten šnekučiuotis, galėsti lauke išsidūkt,-pasikviečiau panetrą ir prisegus jei pavadį pasiemiau Cailą ir visi išėjome. : D

~~

Pirma atvežiau Darleen. Nusegus panterai pavadį, toji nubėgo prie dubenėlių ir viską ištuštinus ramiausiai sau nuėjo ilsėtis. : D Aš pakeitus dubenėlius, palikau Darei dar vieną skanėstą ir išėjau su Cailu.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 01 02 2011, 5:33 pm

Ateinu pas išsiilgtąją pupą. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 301809
Juodė mane pasitinka su trenksmu, ir net pradeda amsėti. : D
-Naa, mažee, labas, labas,-apkabinu ant dviejų kojų pasistiebusią Darę ir bandančia mane palaižyyt. :DD
-Ėė, nu taip negalima,-paglosčiau mažąją daviau jei skanėstą ir toji nubėgo jo sugriaužti. : D
Nuėjau pakeisti dubenėlių, ir tvarkingai juos sutvarkius pasiėmiau Darės pavadėlį su antkakliu ir prisegus panterai mes išėjome. (:

~~

Grįžome po lengvo pasivaikščiojimą. Dar dabar drebėjau nuo to vėjo, ir supratau, kad su Cailiuku neišeis pasivaikščiot, jei nenoriu peršalt, tada išvis ciūciku negalėsiu lankyt : s Tad nusegiau viską Darleen, ir palikau jei kelis skanėstus.
-Ką gi, iki Dare,-atsisveikinau su mylima panteriūške ir išėjau pas Cailą. (:
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 08 02 2011, 9:44 am

Ateinu pas savo draugelią Darleen. (:
-Sveikut, juode,-pasisveikinu su savo mylima pantera ir duodu jei skanėstą.
Nueinu pakeisti dubenėlių, po to sudedu žaislus ir kitus daiktus į vietas, kad nebūtų bet kur išsimėtę ir pasiėmiau juodės antkaklį su pavadžiu.
-Na ką, eisim su Cailu pasivaikščiot, ką?
Darė tik linksmai trinasi aplink kojas, lyg sutikdama su mano pasiūlymu, tad aš ją prisirišu ir mes išeinam pas Cailiuką.

~~

Grįžtame. Pačią pirmąją atvedžiau Darleen, tad viską jei nusegiau, ir išsitraukus iš kišenės dubenėliuose palikau dar skanėstų.
-Na, Dare, turbūt man jau metas, linksmai jūs čia šiandien pabėgiojot,-nusišypsojau ir pabučiavus juode į kaktą išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 15 02 2011, 2:09 pm

Išsprogdinus akis kaip išprotėjus atbėgau pas Darleen. O.o
-Šaaaltaaa,-sumurmėjau, bet vis dėl to nusišypsojau panterai ir nenusirengus nubėgau pakeisti dubenėlių, ir susiradus Darės pavadėlius pasišaukiau ją.
-Reik judėti, juode, nes labai labai rimtai šalta,-nubėgau į kambarį pasižiūrėti kur toji, o ji tik patenkinta kramtė savo skanėstą, kurį daviau atėjus. : D
-Ahh, na, eeinaam,-prisirišau ją, ir mes išėjome pas Cailą.

~~

Parvedžiau ją po Cailo. Jau nurimus, kad šiandienos kančia su šalčiu baigėsi, nusegiau viską Darleen, palikau jei skanėstų, ir sutvarkiau kas buvo ne vietose.
Deja, toks oras nusimato tikrai ne tik šią dieną, tad galima sakyti visą savaitę turėsiu taip lakstyti lyg būčiau alergiška prakeiktam šalčiui. -.-
Užsigalvojus pakštelėjau Darei į snukutį bučkį, ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 22 02 2011, 5:48 pm

Vėlai vakare, po visų darbų, bet gan pavargus atėjau pas savo juodę.
-Sveikut,-paglosčiau juode, daviau skanėstų, bet kiek liūdniau tariau.-Atleisk, pantera, bet šiandien neišeis mums į lauką išeit, aš visai nesilaikau ant kojų,-paglosčiau linksmai mane stebinčia juode, ir nuėjau pakeisti jei dubenėlių. Pakeičiau juos, ir galvojau sutvarkyti kambariuką, bet kažkaip esu jau labai pavargus... Tik apkuopiau šiukšles, sudėjau tvarkingai jos žaisliukus, išsiurbiau kilimą ir prisėdau ant sofos paskaityti knygos. Paskaičiau gal penkioliką minučių, negalėjau daugiau, Cailiukas irgi manęs laukė, tad atsistojau, palikau panterai skanėstų ir atsisveikinau.
-Atia, maže, tave juk būtinai dar aplankysiu,-nusišypsojau ir išėjau pas Cailą.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 07 06 2011, 6:23 am

Nuo pat ryto, skubu į darbą. :] Pas savo juodę gražuolę, kuriai nusimato rimta treniruotė, darbas, kurį galbūt kiek primiršome. Niekis. Šiandien aš nusiteikus daug ką padaryti, po Deimanto turbūt važiuosiu į Asena, žiūriu, vien rimti darbai laukia. :D Būna ir taip, vargina, bet juk visą laiką tinginiaut negalima. :pp
-Daree, pasiilgau tavęęs gi,-pritūpiau prie juodo kukuliuku, kuris jau buvo plaukuotas, ir iškart matosi, kad jam reikėjo stilistės. ;p-Haah,-glosčiau ją, kedenau jos gaurus, o ji apsipatenkinus aplink mane trynėsi ir meilinosi.
-Dirbt vitiek eisim, vo,-atsistojus nuėjau jai pakeisti dubenėlių, suradau jos gražųjį raudoną pavadėlį kurį buvo laimėjus ir uždėjau jai.
-Na va, dailiai atrodai tu, gražuolęę,-prisegiau jai viską ir mes išėjome. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 34315

~~

Grįžome po rimtos treniruotės.
Ką gi, Darleen yra Darleen, o Hannibalas yra Hannibalas. :] Kad ir pertrauką padaręs būni, patirtis niekur nedingsta. Nesakau, kad su Dare net dirbt nereikia, aišku reikia, ir dar kaip. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 445393 Tačiau, skirtumas jaučiasi, tikrai.
-Šaunuole, šaunuole,-dar pagyriau jį, kad ji tikrai tai suprastų.
Tada nusegiau pavadėlį, padėjau jį į vietą ir paglosčiau ją.
-Ką gi, einu užrašysiu tave stilistei, o dabar čiau, pasimatysim gi dar. ^^
Išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePen. 15 07 2011, 7:33 pm

Ateinu pas savo gražuolę Darleen su ketinimais, kurie jei tikiuosi patiks. ^^ Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 622500
Juodoji garbanė mane pasitinka draugiškai ir su džiaugsmu, tad aš ją priglaudžiu prie savo žando ir sušnabždu.
-Laabas draugike,-įkvėpiu jos kailio kvapo, o ji atsitraukus lyžteli man veidą.
Kaip mielą pamatyti vėl ją, tą mielą snukutį, be galo didelį ryšį kurį jaučiu kiekvieną kartą. Nes tik su ja galėčiau nukeliauti bet kur ir bet kaip, nes ji galima sakyt man yra viskas. Todėl aš šiandien su tavimi, Dare. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 2206173465
Aš atsistojus pakeičiu dubenėlius, ir prisegu jai taip pat pavadžius.
-Viskas gerai, apturėsi malonią procedūrą,-tariau jai ir mes išėjome.

~~

Grįžome. Regis Darleen buvo patenkinta ir ryškiai atsipalaidavusi. Apsidžiaugiau, kad jai kaip tik tokios procedūros ir reikėjo. Žinoma kartosim, nes ir ji ir aš likau patenkinta.
Tad viską nusegus jai, palikau ją jos kambaryje, mielai susigūžusia į guolį, ir davus jei bučkį tyliai uždarius duris išėjau.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeSk. 11 09 2011, 7:25 am

Ateinu pas juode ketindama linksmai pasivaikščioti ryte. ^^ Oras geras ir viliojamai verčia tave eiti į lauką, tad ateinu pas savo kompanijonę Darleen. :s
-Labas, pantera,-linksmai nusiteikus pasisveikinu su jos sena gera pravarde. ^^
Kudliukė mane pasitinka su didelius entuziazmu ir džiaugsmu, tad aš tuoj jai duodu skanėstą ir nueinu pakeisti dubenėlių. Jie beveik tušti, tad viską apvalau, ir tvarkingai padedu juos atgal.
-Naa štai, dabar galim jau eit,-nusišypsojau ir juodė tuoj pradėjo stryksėt aplink kojas.
Pasiemus antkaklį ir pavadėlį prisegiau juos juodei ir mes išėjome. ^^

~~

Grįžome. Labai džiaugiausi, kad gražuolė patenkinta išsilakstė ir puolė prie dubenėlių ėst. Atsegiau jai antkaklį ir tuoj ją paleidau, nes ir mane turbūt nutempus būtų. :D Darleen linksma pavalgius vis kibino mne, daviau dar skanuką ir džiugiai ją paglosčiau.
-Geras šuo, na o daba pailsėk, aš jau eisiu,-meiliai atsisveikinau su ja ir išėjau. ^^
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeŠt. 05 11 2011, 5:51 am

Ateinu ankstii ryte pas savo juodukę. :p
Šiandien niekur neisim, pabūsim namie, jau taip išsiilgau šios nuostabios juodės, kaad negaliu. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 499729 Įėjus mane pasitinka linksmas jos snukutis ir ji pripuolus tuoj mane apkabina per pečius. :DDDD
-Eeei, Daare baik,-vos susilaikydama klykauju kai nesveik. xD
Pagaliau paleidus savo stiprius gniaužtus juodė nubėgo į kambarį supratus, kad šiandien laiką leisim namie. :pp Nusekiu paskui ją, pakeičiu dubenėlius švariais ir apsižvalgau.
-Žinai, gal čia ir trūksta tvarkos, beeet kažkaip tingisi,-išsidrėbiu ant sofos ir prie manęs prisistato jau Darleen. Aš tik šypteliu ir pagalvoju ką čia nuveikt. Hmm. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 3112938758
Visų pirmą pasidariau arbatos, vaisinės, nesvarbu, kitos nebuvo. :DDD Pasikartojome su Darleen komandas, regis ji viską puikiai prisimena ir ją labai pradžiugino, kad aš užsiėmiau su ją netgi šiokiu tokiu darbu. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 215599
Nah, rimtam darbui laukia kitas kartas, dabar tiesiog chill'inam. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 34315
Taigi praleidus dar kelias valandas su ja kartu, tai pažaidus, tai paskaičius ar žiūrėdama TV nusprendžiu kaad laikas namučio.
-Na ką, neliūdėk, viskas bus oki, aš ateisiu dar,-linksmai šypteliu ją paglostydama. :p
Išeinu.
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeAntr. 06 12 2011, 1:38 pm

Ateinu paskubom pas Darleen jau su sukrautais visais reikiamais daiktais.
-Nu ką, juode, mūsų lauks rimta treniruotė Dreamery, tad važiuojam,-susikrapščius jos pavadėlius tariu jai.
Pasiėmus visus daiktus, kuprinę dar viską peržvelgiu ar nieko nepamiršau. Regis, viskas tvarkoje. Darė lyg pasimetus, tad paglostau ją ir paraminu. Nėra laiko gaišti, tad tuoj išeiname pro duris.


ŠUO IŠVAŽIAVĘS Į DREAMERIO ŠUNYNĄ AGILITY TRENIRUOTEI
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimePir. 19 12 2011, 12:01 pm

Parvažiuojam su Darleen namučio. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 215599
Šuo kažkaip pasiilgęs buvo Deimanto aplinkos, kambariuko savo, tad vos įžengus ir paleidus ji pradėjo visur trintis kur tik galėjo. :D
-Ei, šuneli, gi varžybos laukia, iš anksto džiaugies dar,- Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 459810 nusijuokiau biški ir viskas. :D
Kažkaip su Darleen, tas jaudulys kitoks. Aš žinau, kad tas aukštis jai - niekas. Tik mano klaidos, tik aš ir tik aš. Tas ir graužia. -.-
Bet numetus į šalį šias mintis visus daiktus vėl sustatau į vietas, žaislus į vietas, nors jie tuoj jau išnešiojami po visus kampus, ir tada pridėjus valgyti paskutinį kartą į ją žvgiltelėjau.
-Pailsėk, atsipūsk. Mūsų dar lauks "apsireiškimo" metas. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 301809
Nervinimasis iš anksto, kažkaip nervavo. :DDDDDDD
Atsisveikinus su juoduke, išėjau. ^^
Atgal į viršų Go down
ColorMeCrazy

ColorMeCrazy


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2010-09-24

Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitimeKv. 29 12 2011, 9:32 am

Pas Darleen ateinu iš ryto, vos atsikėlus su visa manta patraukiu link jos kambariuko, kartu su trofėjais. :D Įžengus pro duris mane jau pasitinka juodas judulėlis, lyg nujausdamas, kad atnešiau naujienų. :p
-Ak Dare, tu kaip visad ir buvai osom,-apkabinau ją. Darleen (Sav. ColorMeCrazy) 301809,-Mes ANTROS, gali patikėėt? :ss
Suklapsėjau akimis, pasipurčiau ir vėl nusišypsojau jai. Išsėmus trofėjus leidau jai reikšmingai juos apuostyti, o po to padėjau į vietą, kur taip pat buvo ir praeitų metų laimėjimas.

Spoiler:

Pasidėjus viską į vietas, pakeičiau jai dubenėlius ir pagalvojau. Reikia viską susiorganizuoti, surašyti ir sumąstyti. Hmhm. Turiu keturis pilnai apmokintus Agility šunis. Pažiūrėsim, kokios lauks artimiausios varžybos. Nemanau, kad prireiks įtrauktį dar vieną šunelį į šį sportą. :p Kad ir kaip ten bebūtų, įdėjau daug skanėstų Darei į dubenėlį kaip paskatinimą ir paglosčius tariau.
-Dabar pailsėk, pasimėgauk tinginyste, o mes dar pasimatyysim,-paglosčiau ją ir išėjau..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Darleen (Sav. ColorMeCrazy)   Darleen (Sav. ColorMeCrazy) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Darleen (Sav. ColorMeCrazy)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Monica (Sav. ColorMeCrazy)
» Solo (Sav. ColorMeCrazy)
» Argus (Sav. ColorMeCrazy)
» Horal (Sav. ColorMeCrazy)
» ColorMeCrazy kūryba

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: