We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Emi (Sav. Caffe)

Go down 
AutoriusPranešimas
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Emi (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Emi (Sav. Caffe)   Emi (Sav. Caffe) Icon_minitimeAntr. 29 11 2011, 4:48 pm

Emi (Sav. Caffe) 1e1e8560c98c75c05f0e4b05e510e588-d31135a

Emi (Sav. Caffe) 353665 EMI Emi (Sav. Caffe) 353665


Apie šunį:
Vardas- Emi
Veislė- Shiba Inu
Amžius- 6mėn.
Lytis- Patelė
Paskirtis- Bus parodinis, dresūros ir agility.

Emi inventorius:
Spoiler:

Foto:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Caffe, Pen. 23 12 2011, 5:00 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Emi (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emi (Sav. Caffe)   Emi (Sav. Caffe) Icon_minitimeTr. 30 11 2011, 7:30 pm

Atėjau pas savo naujaja šunytę. Kai aš įėjau į vidų jinai iškarto pradėjo iš laimės inkti ir trintis į mane. Jos baltut baltas kailis atrodė fantastiškai. Pasiėmiau šukas ir pradėjau ją šukuoti... Kai baigiau pasiėmiau ankaklį ir prisegiau. Jai tas rožinis antkaklis tobulai derėjo prie to, kad jos kailis baltut balas ir tai, kad ji patelė. Kadangi jinai buvo dar visai jauna tik 6mėnesių. Gal jau ir buvo tokio dydžio kokio ir bus visada, bet tikrai nemanau, kad jau dresiruota ar kažkas su ja daryta.
-Šiandiena pažiūrėsim kiek tu gali ir ar ištversi su mano spaudimu ir treniravimusi dydžiu. Reikės daug pasistnegti tau,- pasakiau ir pagloščiau Emi prisegiau trumpą ir tvirtą pavadėlį kuris mano manimu tikrai geriau atlaikys negu tas automatinis ir išvedžiau Emi iš apartamentų.

*******

Gryžome ir aš įvedžiau ją į jos kambariuką. Nuėmiau ankalį ir nusegiau pavadėlį. Įpyliau daug vandens ir atsigerti. Užrakinau savo mažylę ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Emi (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emi (Sav. Caffe)   Emi (Sav. Caffe) Icon_minitimeKv. 01 12 2011, 6:48 pm

Atėjau pas savo mažylę. Užėjusi į vidų iškarto ją pagloščiau.
-Na kagi šiandiena,vėl tave kankinsiu.- Nusijuokiau ir iššukavau Emi. Pagfloščiau ją ir uždėjau ankaklį. Šį kartą dėjau rudą ir pavadėlį segiau rudą. Paėmiau ją už pavadžio ir išvedžiau.

***

Gryžau su Emi ir greitai įvedžiau ją į aptvarą. Nuėmiau jai ankaklį ir įdėjusi vandens ir maisto išėjau.
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Emi (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emi (Sav. Caffe)   Emi (Sav. Caffe) Icon_minitimeŠt. 03 12 2011, 12:59 pm

Atėjau pas savo gražuolę ir pagloščiau ją. Jinai sparčiai tobulėjo, bet nežinojau kaip elgis šiandiena, nes buvau davusi vieną laisvą dieną. Vakarykštę.Sušukuojų jos glotnų kailį. Jisai baltut baltutėlis ir žvilga. Lauke pro langelį matosi, kad oras nekoks todėl uždedu jai šunišką nuo lietaus gūnia, kad neišsitepliotu jos baltut baltutėlis kailis ir man po to tektu ją prausti. Prie tos gūnios labiau tinka ruda spalva todėl ir prisegu rudą ankaklį ir pavadėlį. Paimu pavadėlį į rankas ir išvedu Emi.

***

Gryžusi įvedžiau Emi į jos kambarėlį ir įdėjusi valgyti ir gerti nusegiau aknaklį ir palikau Emi ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Emi (Sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emi (Sav. Caffe)   Emi (Sav. Caffe) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Emi (Sav. Caffe)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kelme (sav.Caffe)
» Candy (sav. Caffe)
» Chien (sav. caffe)
» Ulfur (sav. Caffe)
» Ronja (sav. Caffe)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: