We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelme (sav.Caffe)

Go down 
AutoriusPranešimas
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Kelme (sav.Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kelme (sav.Caffe)   Kelme (sav.Caffe) Icon_minitimePen. 23 12 2011, 5:33 pm

Kelme (sav.Caffe) 7
Kelme


Informacija apie Kelme:
Vardas œœ– Kelme
Veislė – Sibiro haskis
Amžius – 3m.
Gimimo metai – 2008. 10. 26
Lytis – Patelė
Paskirtis – agility, parodos.


Inventorius:

Spoiler:

Kelme – Jinai labai linksma ir draugiška, kaip ir visi haskiai. Labai ištverminga ir raumeninga. Mėgsta šokinėti per kliūtis, bet ne aukštas, nes jai reikia, tada dirbti, o tai turbūt pats nemėgstamiausias jos dalykas. Galėtu šokinėti kiaurą dieną per 50cm kliūtis, bet kelis kartus per 100 ar 120cm kliūtis – jai yra pragaras. Nemėgsta kai ją papirkinėja skanėstai, jai gėriau pagirimas arba labai skanus jautienos ar avienos užkandėlis. Agility jai nepatinka, bet vistiek viską atlieka tobulai, turbūt, todėl, kad buvo treniruojame agility nuo pat mažumės.


Paskutinį kartą redagavo Caffe, Tr. 28 12 2011, 5:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Kelme (sav.Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelme (sav.Caffe)   Kelme (sav.Caffe) Icon_minitimePen. 23 12 2011, 5:52 pm

Atvedu čia savo gražuolę haskytę, Kelmę. Parodau jai taip pat kur jai ėsti, gerti ir miegoti.
-Tu esi nuostabi kaip ir visi kiti mano šunys. Kai tik galėsiu reikės atlėkti pas tave ir kiek pramankštinti,- nusišypsau, o jinai nubėga apuostyti viską. Duodu jai paėsti ir įpilu vandns. Reikėtu duoti ir skanumynu, todėl iš šalia esančių maišelių ir skardinių išimu visokių papildų ir skėstų, sumaišau su maistu ir leidžiu paėsti Kelmei.
-na kagi aš dabar einu, o tu čia apsiprask,- paglostau dar kartelį Kemlytę ir palieku ją.
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Kelme (sav.Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelme (sav.Caffe)   Kelme (sav.Caffe) Icon_minitimePir. 26 12 2011, 10:10 am

Ateinu pas savo gražuoliukę, naujają augintinę ir rankose nešu jai Kalėdų proga nupirgtą ankaklį ir pavadėlį, abudu labai gražios gelsvos ir sidabrinės spalvos, blizgantys, kaip tik kalaitei. Jinai vos tik pajutusi mane pradeda loti ir inkšti. Aš nusišypsau kai pagaliau pamatau ją. Iškarto pradedu jos purų kailį šukuoti ir uždedu ankaklį.
-Eisim šiandieną susipažinti su apylinkėm ir trasomis,- prisegu jai pavadį ir mes kartu išeiname.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gryžtam po pasivaikščiojimo. Jinai visa uždususi, nes labai daug begiojo.
-Reikėtu man nusipirgti daugiau Haskiu ir galėtumėte pameginti, pasimokyti rogias temti,- nusegu pavadėlį ir nuimu ankaklį, duodu skanumyną ir įdedu valgit, gerti. Palieku ilsėtis savo mažylę.
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Kelme (sav.Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelme (sav.Caffe)   Kelme (sav.Caffe) Icon_minitimeTr. 28 12 2011, 5:40 pm

Ateinu su keturiais šunimis. Jie visi tamposi ir begioja į skirtingas pusias. Jų visų pavadžių kilpas uždėjau ant kabliukų. Jie visi kaip susitaria atsisėdo kartu. Greitai iššukuoju visą Kelmę ir paglostau visus šuniukus.
-Na kagi dabar eisim patraukti rogių,- paglostau dar kartą visus ir uždedu Kelmei ankaklį, tada prisegu pavadį ir visus išvedu.

----------------------

Atenu ir nuimu ankaklį ir pavadėį. Duodu valgyti ir gerti, paglostau ir duodu skanėstu, bei papildų.
-Šiandiena buvai šaunuolė. Visi jūs buvotia,- aš palieku ją ilsėtis ir nueinu kitus alikti jų kambariukuose. :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelme (sav.Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelme (sav.Caffe)   Kelme (sav.Caffe) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelme (sav.Caffe)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Emi (Sav. Caffe)
» Candy (sav. Caffe)
» Chien (sav. caffe)
» Ulfur (sav. Caffe)
» Ronja (sav. Caffe)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: