We are coming back!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We are coming back!


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ronja (sav. Caffe)

Go down 
AutoriusPranešimas
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Ronja (sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ronja (sav. Caffe)   Ronja (sav. Caffe) Icon_minitimeAntr. 27 12 2011, 7:34 pm

Ronja (sav. Caffe) 5454b
Ronja



Informacija apie Ronja:
Vardas œœ– Ronja
Veislė – Sibiro haskis
Amžius – 3m.
Lytis – Patelė
Paskirtis – agility, parodos.


Inventorius:

Kol kas nėra
Atgal į viršų Go down
Caffe

Caffe


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2011-11-28

Ronja (sav. Caffe) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ronja (sav. Caffe)   Ronja (sav. Caffe) Icon_minitimeTr. 28 12 2011, 5:07 pm

Ateinu pas savo gražuolę.
-Eisim šiandieną patrauksit reoges,- pasakau kai paglostau ją. Greitai iššukuoju jos kailiuką prie subinės ir pašią subinę. Jinai kažko nesileidžia šukuojama gerklės ir aš ją stengiuosi suimti ir pakelti galvą, kad galėčau pažiūrėti kas jei tenai yra. Kiek apžiūrėjus pamatau gumbuką.
-Ot parazitė ,erkė,- susinervavusi išsiimu pincetą iš kišenėw ir greitai ištraukiu ją. Visa išsitraukė tiktais Ronja sucypė, nes kiek diegtelėjo. Išsitraukiu žiebtuvėlį iš rinkinėlio kurį esu susidėjusi erkėms traukti ir sudeginu tą kenkėją. Išmetu ją pro langą į žvarbų vakarą. Greitai uždarau didelį ir skaidrų langą. Pagotyau mažylę ir iššukuoju jos pakaklę. Uždedu ankaklį ir prisegu pavadėlį.
-Eisim pasiimti kitų draugų,- Išeinam pas Chien.

------------------------------

Ateinu pagaliau ir nusegu pavadėlį ir Ronja jinai pasipurto ir aš nuimu ankaklį. Paglostau savo mažylę ir pridedu maisto, papildų, skanėsto ir pripilu mineralinuoto vadndėes :DDDD. Iššukuoju ir nuimu juodas "koinitias" pagliostau ir palieku ilsėtis. Išeinu po sunkios treiniruotės. Jos liežuvos iki kelių ir isa išsisšiepusi geria vandeni ir ėda ėdalą. :DD
Atgal į viršų Go down
 
Ronja (sav. Caffe)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Emi (Sav. Caffe)
» Ulfur (sav. Caffe)
» Varis (Sav. Caffe)
» Kelme (sav.Caffe)
» Candy (sav. Caffe)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We are coming back! :: Seni šunų kambariai-
Pereiti į: